Home Новини У Вінниці відбувся бізнес-форум ділових жінок Vin Lady Fest

У Вінниці відбувся бізнес-форум ділових жінок Vin Lady Fest

0
У Вінниці відбувся бізнес-форум ділових жінок Vin Lady Fest

У Вінниці відбувся бізнес-форум для жінок Vin Lady Fest. Мета заходу – розвиток жіночого підприємництва. Учасниці бізнес-форуму приїхали з різних куточків України.

В рамках заходу відбулась панельна дискусія «Жіноче лідерство під час війни».

Спікерами виступали: Надія Лисецька – засновниця Української Платформи «Жінки в бізнесі», Ірина Борзова – Народний депутат України, засновниця Благодійного фонду Ірини Борзової, Віолета Лабазюк – голова обласної ради Хмельницької області, Світлана Теренчук – власниця авторської дизайн-студії, Анна Воскобойник – співзасновниця релокованої кондитерської «Perfetto» та авторка торта «Херсон», Тетяна Волочай – директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» та організаторка грантового конкурсу «Роби своє», Надія Буячок – власниця меблевої фабрики «Елегант» та виноробні «Father’s Wine».

«Ніколи не очікувала того, що буду народним депутатом України під час повномасштабної війни. Я абсолютно змінилася і не розумію якою я буду після нашої перемоги.  Щодо проєктів, то з 2011 року я заснувала благодійну організацію і з того часу активно працюю для того, щоб допомагати людям. Моя робота кардинально змінилася, стільки болю, скільки я побачила під час війни я не бачила ніколи. І мені дуже важко сьогодні працювати, єдине бажання, щоб ця війна закінчилась, а я могла організовувати культурні, соціальні проєкти для розвитку молоді», – говорить Народний депутат України Ірина Борзова. 

Директорка благодійного Фонду “МХП-Громаді” Тетяна Волочай по центру

Спікери ділились результатами своєї роботи за час війни. Розповідали як змогли зібратись та діяти в такий скрутний час, як згуртувались та зуміли бути корисними Україні.

«Наш благодійний фонд уже працює вісім років. Основний донор – це МХП (міжнародна компанія у сфері харчових та агротехнологій та ритейлу). За ці роки ми запустили ряд програм із розвитку громадських ініціатив, мікробізнесу.

Люди почали рухатись у цьому напрямку, залучати кошти, гранти і розширювати можливості у своїх громадах. Коли почалось повномасштабне вторгненнями не скоротили соціальні програми, а навпаки ще більше виросли, наш бюджет виріс вдвічі. На сьогодні витрати на соціальні проєкти та на перемогу 300 мільйонів гривень на рік.

Наша команда виросла ще більше. Зараз одночасно працюємо на перемогу, тому що половина бюджету йде на допомогу військовим та військовим частинам. Друга половина нашої діяльності присвячена створенню чогось нового в громадах. Перший проєкт, який ми запустили під час війни – це проєкт із розвитку мікробізнесу в маленьких містах і селах, надали гранти 74 проєктам за минулий рік.

Цього року конкурс ще більше виріс, поширюється він на 12 областей України. Ми оголосили 80 переможців в сфері бізнесу», – розповіла директорка Благодійного фонду «МХП – Громаді» Тетяна Волочай.