На Вінниччині у Жмеринці підприємства, які постачають тепло та воду у домівки вінничан, забезпечують автономними джерелами електроенергії, готуються до нового опалювального сезону.
Про це повідомив начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.
«Минулий-був дуже непростим, але нам вдалось подолати труднощі. Сьогодні разом з народною депутаткою Іриною Борзовою передали генератор потужністю 35 кВт комунальному підприємству Жмеринської громади. Люди мають бути з теплом. Наше завдання – забезпечити автономність підприємств теплокомуненерго», – зазначив Сергій Борзов.
Завдяки компанії UNOPS, що займається технічною підтримкою об’єктів централізованого теплопостачання спільно з Мінрегіоном, Вінниччина отримала 16 генераторів великої потужності для забезпечення автономності підприємств теплокомуненерго.
«В 13 територіальних громадах області генератори вже встановлені на котельнях, які надають послуги з теплопостачання соціально-значущим об’єктам. Дякуємо нашим партнерам за підтримку», – написав Сергій Борзов.