Home Відео На Вінниччині відбувся перший етап Чемпіонату України з тріатлону та заплив Ukraine open water. Відео

На Вінниччині відбувся перший етап Чемпіонату України з тріатлону та заплив Ukraine open water. Відео

0
На Вінниччині відбувся перший етап Чемпіонату України з тріатлону та заплив Ukraine open water. Відео

Поблизу Вінниці в селі Могилівка в неділю, 11 червня, відбувся перший етап Чемпіонату України з тріатлону та заплив Ukraine open water. В змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з усієї України.

Учасники змагались у тріатлоні на трьох дистанціях:
  • Перша найкоротша дистанція супер спринт. У ній спортсмени 300 метрів пливуть, вісім кілометрів долають на велосипеді і два кілометри бігової дистанції.
  • Друга дистанція олімпійська. На цій дистанції треба пропливати півтора кілометра, сорок кілометрів проїхати на велосипеді та десять кілометрів пробігти.
  • Третя найбільша дистанція змагань. На ній треба пливти 1,9 кілометра, їхати на велосипеді 90 кілометрів і 21 кілометр пробігти.

За словами організатора змагань, очільника вінницької федерації тріатлону Андрія Гальчинського, на третій найскладнішій дистанції важко, але є учасники які долають її лише за чотири з половиною години.

«Також у нас сьогодні заплив Ukraine open water, це плавці змагаються виключно на відкритій воді. Вони долають дві дистанції у 1500 метрів та 3800 метрів», – розповів Андрій Гальчинський.

За словами учасниці з Києва Олени, вона приїхала з командою брати участь у чемпіонаті з плавання на відкритій воді. Було дві дистанції, вона пливла півтора кілометра. «Було трохи важко, але емоцій дуже багато», – коментує учасниця.

«Я вперше взагалі змагався у таких змаганнях. Було дуже важко, всю дистанцію я думав, що навіщо взагалі приїхав. Але після фінішу все проходить і залишаються лише позитивні емоції. Тому думаю, що буду знову приїжджати», – каже учасник змагань з тріатлону Віталій.

Віталій подолав супер спринт за 49 хвилин. Більше дивіться у відео.