У рамках обміну полоненими 11 червня додому повернулося троє жителів Вінниччини: Сергій із Шаргорода, Валентин із Тиврова та Дмитро з Вінниці.
Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.
«Вітаємо на рідній землі», – написав він.
Мер міста запевнив, що усі звільнені захисники отримують необхідну допомогу.
Нагадаємо, 11 червня з російського полону повернулись 95 захисників. Серед них захисники Маріуполя (у тому числі «Азовсталі») та острова «Зміїний». Додому їдуть полонені з ЧАЕС. 27 Оборонців захищали донецький напрямок (з них пʼятеро з-під міста Бахмут). Є захисники харківського, запорізького, херсонського, луганського та сумського напрямків. Серед звільнених українців троє мали статус «пошук особи». З неволі серед інших повернувся військовий музикант 36 бригади, морпіх. Семеро звільнених військовослужбовців брали участь у «вертолітній» місії ГУР до окупованого Маріуполя.
Загалом Україні вдалося повернути з російського полону вже 2 525 українців і українок.