Цими днями завершився Особистий чемпіонат України з веслувального слалому у с. Сокілець, що проходив серед юнаків та дівчат 2009-2010, 2011-2012 років народження та молодші. Вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивній школі №2 продемонстрували вправність на відвідному каналі р. Південний Буг та вибороли 6 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей. Абсолютним чемпіоном став Матвій Розкошенко, тренує хлопця Євген Туркенич.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У змаганнях брали участь 108 спортсменів із Вінницької, Харківської, Дніпропетровської, Київської областей та міста Києва.

Чемпіонат складався з таких дистанцій: швидкісні перегони, слалом-1, слалом-2, великі швидкісні перегони у молодших юнаків 2011-2012 р.н. та молодших. А старші юнаки 2009-2010 р.н. змагалися у слалом-1, слалом-2, слалом-спринт, паралельний слалом.

Вінничани показали вражаючі результати. Матвій Розкошенко тріумфував на чемпіонаті та став абсолютним переможцем, здобувши 6 золотих нагород серед юнаків 2011-2012 р.н., клас човнів С-1Ю та клас човнів К-1Ю. Тренує юного спортсмена Євген Туркенич. А серед юнаків 2009-2010 р.н., клас човнів К-1Ю «бронзу» здобув Артем Сопільняк (тренер Ірина Харламова).

Дівчата 2009-2010 р.н. – Єлизавета Семеніхіна завоювала дві срібні та три бронзові медалі (тренер Володимир Петренко), а Наталя Нелюбій – три срібні та три бронзові. Змагались юні спортсменки у човнах класів К-1Д та С-1Д.

Тренер спортшколи № 2 Євген Туркенич зазначив, що найбільш емоційними для дітей були перегони на каналі.

«Незабутні емоції переповнювали юних спортсменів. – каже тренер. – Адже сезон розпочато і досить вдало!»

«Наші молоді спортсмени вибороли гарні результати. Бажаємо їм не здаватися, адже це тільки початок їхнього спортивного життя», – додає голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський.

Попередня публікаціяНа Вінниччині відкрили пам’ятну дошку загиблому офіцеру бригади «Червона Калина» Михайла Богачука
Наступна публікаціяХмарно: погода у Вінниці на сьогодні, 8 червня