У Вінниці для дітей презентували новий проєкт у вигляді інтерактивної карти-гри – «БасПасіки в місті Вінниця». Цю гру для дітей від 5 років, з кубиком, фішками і фактами про Вінницю розробили спеціально для нової екскурсії від BusPass. Вона створена за туристичним маршрутом, яким курсує двоповерховий автобус-кабріолет. Тобто від Центрального автовокзалу до садиби Пирогова (через центральний міст) і назад (через Київський міст).

Про це повідомляють на туристичному сайті міста Vinnytsia.city

З одного боку – кольорова карта частини Вінниці за маршрутом оглядової екскурсії на 87 ходів. Там зображено історичні будівлі міста, музеї, Південний Буг з трьома мостами, Замкова гора, вежа і телевежа, острів Кемпа і півострів Бригантина, алея сакур та 400-літній дуб Гаврило.

На зворотній стороні – багато фактів про місто. Наприклад, що Вінницька телевежа вища за Ейфелеву вежу, а Миколаївська церква має двох «близнючок». Там є згадка про річку, яка тече центрі міста, але її ніхто не бачить.

«Цю карту ми розробили спеціально під оглядову екскурсію для дітей, яку плануємо проводити щонеділі вранці. Маленьким мандрівникам потрібен інтерактив, який би тримав увагу всю поїздку (а це півтори години). В комплекті йдуть фішки і кубик, тож вдома можна буде пограти ще й в гру-ходилку з друзями, або навіть пройтися потім з цією мапою по маршруту. На її звороті є багато цікавої інформації, тому це як міні-конспект нашої екскурсії», – говорить співзасновниця проєкту BusPass і розробницю гри «БасПасіки в місті Вінниця» Тетяна Яцковська.

Зазначається, що карта буде як подарунок до дитячого квитка на екскурсію. Та її можна придбати окремо за 150 гривень.


За словами Тетяни Яцковської, карту планували зробити на минулий сезон, але війна внесла корективи:

Її розробка зайняла багато часу та енергії, але це все було з натхненням. Тому що ми любимо те, що робимо, в нас це добре виходить, і відгуки людей дуже мотивують. Ну й плюс я – мама. Я розумію, що маленьким дітям не дуже цікаво, хто був архітектор, в якому році щось побудовано… Тому ми намагались обрати щось таке, щоб їм дійсно запам’яталось, щоб в малечі було бажання і далі досліджувати та вивчати своє місто, щоб діти зацікавилися взагалі історією. Ми дуже багато працювали саме з молодшими класами, тому основна орієнтація була на них. І хотілося б, щоб, можливо, наша екскурсія стала початком такої гарної звички відвідувати й інші екскурсії у Вінниці та дізнаватись щось нове із задоволенням.

Попередня публікаціяПовірка лічильників: вінничани мають надати прилади до 8 липня
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочали свою роботу літні пришкільні табори

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я