Впродовж 3 та 4 червня фахівці обстежуватимуть приміщення за визначеними адресами по всьому місту. Всього до переліку увійшло 1 236 об’єктів, повідомляють в міськраді Вінниці.
Варто зазначити, що після вчорашніх подій у столиці, де загинули дві жінки та дитина, прямуючи до укриття, яке виявилося зачиненим – на чотирьох осіб, які були відповідальні за доступ до укриття, відкрили кримінальні провадження. На цю ситуацію мають зважати всі, хто тримає зачиненими укриття в будинках, муніципальних закладах та комерційних об’єктах.
Укриття має бути відкрите під час повітряної тривоги
У департаменті цивільного захисту закликають балансоутримувачів та відповідальних за укриття утримувати його в належному стані, а також тримати відкритим під час сигналу «Повітряна тривога».
«У зв’язку з тим, що ворог все частіше завдає ракетних ударів та ударів дронами-камікадзе по території України та скарги, які надходять від вінничан – було прийнято рішення повторно та оперативно перевірити споруди, де можна перечекати повітряну тривогу. Також ми оновлюємо муніципальну онлайн-мапу укриттів. У разі недопуску на об’єкт, фахівці робочої групи складатимуть відповідний акт», – зазначає директор департаменту цивільного захисту Олег Парфілов.
З рішенням міської комісії можна ознайомитись за посиланням.
У випадку, якщо укриття утримується в неналежному стані або ж під час сигналу повітряної тривоги воно зачинене, вінничани можуть залишити свою скаргу за посиланням або повідомити про це в «Цілодобову варту» за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60; (0432) 59-50-39; (0432) 60-15-60.