В Ладижинській громаді що на Вінниччині триває конкурс «Громадський бюджет – 2023»!. Тимчасово виконуючий обов’язки міського голови Олександр Коломієць поділився світлинами втілення одного з тогорічних проектів. Це громадська криниця з облаштованим місцем відпочинку.

«Черговий проєкт «Громадського бюджету – 2022» відкрито! Це локація для відпочинку «Криниця крізь віки», яка знаходиться поблизу села Василівка.

Облаштуванням місця відпочинку та відродженням криниці займався місцевий мешканець і активіст Олександр Єфіменко. Подав відповідну заявку на конкурс «Громадський бюджет» і виграв кошти на втілення проєкту», – каже Олександр Коломієць.

Пан Олександр разом з однодумцями провів велику роботу: оновили дерев’яні конструкції криниці, влаштували спуск та доріжку до неї з проїжджої частини, встановили лавку для відпочинку та уклали довкола криниці декоративну плитку.

Ба більше – на локації з’явився невеличкий ставок з містком, а також дерев’яний стіл з лавками. І все це прикрасили квітами та саджанцями дерев.

“У кожного мешканця громади є можливість взяти участь у конкурсі “Громадський бюджет – 2023″. Приймання заявок триває до 14 червня 2023 року!”, – нагадує Олександр Коломієць.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 1 червня
Наступна публікаціяУ Вінниці на фестивалі еротичного кіно покажуть найкращі сексуальні історії з усього світу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я