На Вінниччині, в малому залі Крижопільського будинку культури зібралась родина загиблого Піляя Віктора Володимировича, керівництво району та громади, представники Тульчинського РТЦК та СП, жителі селища.

Про це повідомляє голова Тульчинської РВА Олександр Гаврилюк.

Від імені Президента України Володимира Зеленського, дружині Олені Володимирівні, начальник другого відділу РТЦК та СП Володимир Мороз вручив орден «За мужність» ІІІ ступеня.


Старший солдат Піляй Віктор Володимирович був командиром 3 кулеметного відділення кулеметного взводу.

Проте нагороду особисто отримати нашому Герою-захиснику не судилося.

9 січня 2023 в результаті відновлення контролю над українськими позиціями, в районі населеного пункту Красногорівка Донецької області, було виявлено тіло Віктора Володимировича.

Хвилиною скорботного мовчання присутні вшанували світлу пам’ять усіх, хто віддав своє життя за мир, незалежність України.

«Завдяки таким захисникам, як Віктор Володимирович, ми маємо можливість тут жити під мирним небом та працювати. Дякуємо Піляю Віктору Володимировичу за його ратний подвиг», – саме з такими словами звернувся до присутніх Володимир Скалій заступник начальника РВА.

Після заходу сім’я та усі присутні в села Голубече відвідали могилу загиблого військовослужбовця та поклали живі квіти на знак пошани схилили голови у глибокій скорботі.

Вічна пам’ять герою.

Попередня публікаціяУ Вінниці під час канікул шкільні укриття будуть доступні для населення
Наступна публікаціяУ Вінницькому обласному центрі народної творчості працює виставка «Дитинство прагне творчості»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я