ГО «Ми – Вінничани» та міжнародний благодійний Фонд Миколи Філонова «Український Альянс» (UA) підписали меморандум про співпрацю та взаємодію. В організаціях зазначили, що меморандум підписали для того, щоб ефективніше залучати та відправляти військовим допомогу.

Основні напрями співробітництва між благодійним фондом та ГО «Ми – Вінничани» полягатимуть у наданні благодійної допомоги для ЗСУ, ТрО, людей, які перебувають у зоні бойових дій, волонтерів, переселенців та малозабезпечених верств населення.

«Сьогодні партнерство, підтримка та взаємодія є реальними засобами дій в умовах війни. Тому об’єднуємося, аби спільними зусиллями допомагати тим, хто потребує. В єднанні – сила!» – прокоментували подію в ГО “Ми – Вінничани”.

Команда ГО «Ми – Вінничани», разом з партнерами, після початку повномасштабної агресії росії надали ЗСУ та Силам оборони допомоги на мільйони гривень. Це техніка, амуніція, дрони, автомобілі, харчові продукти мобільні будиночки, рації, тепловізори тощо.

Як повідомляють в БФ (UA), організації надалі співпрацюватимуть й для реалізації інших проєктів – соціальних, культурних, спортивних, працюватимуть над повоєнним розвитком громад.

Меморандум про співпрацю зафіксував формально роботу, яка здійснювалася від початку вторгнення росіян.

«Відтепер допомагатимемо захисникам України та мешканцям Вінниччини разом, максимально координуючи зусилля, – повідомили в пресслужбі благодійного фонду «UA».

Микола Філонов зазначив, що угода про партнерство з ГО «Ми – Вінничани» – це не якась пересічна бюрократична формальність для красивої картинки.

«Працювати на перемогу разом з командою «Ми – Вінничани» не тільки довіра і відповідальність для нашого Благодійного Фонду, але й гарантована результативність такого суспільного об’єднання».

У ГО «Ми – Вінничани» та у благодійному фонді вважають, що робота по допомозі військовим буде посилюватись, в тому числі шляхом об’єднання зусиль.

В команду партнерів БФ (UA), які надають системну допомогу фронту, входять чинні народні депутати України:
  • Лариса Білозір
  • Микола Кучер
  • Геннадій Вацак
  • Голова об’єднання Валерій Коровій (керівник Вінницької ОВА 2015-2019 р.)
  • Олександр Домбровський (міський голова Вінниці міський голова Вінниці 2002–2005, голова Вінницької ОДА 2005–2010, народний депутат двох скликань
  • Нардеп VIII скликання, громадський діяч і меценат Сергій Кудлаєнко.

«Всі ці знані в Україні та за її межами люди зробили дуже багато для розвитку нашої області та її мешканців і продовжують це робити й сьогодні. В громадах, в парламенті, на міжнародній арені, на енергетичному фронті, в громадському секторі, у волонтерській діяльності. Крім цього, громадське об’єднання наших партнерів представлене майже в усіх ОТГ Вінницької області, ці осередки громадської роботи очолюють авторитетні й активні мешканці наших громад», – зазначив Микола Філонов.

Попередня публікаціяПохмуро: погода у Вінниці на сьогодні, 1 червня
Наступна публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на сьогодні, 1 червня

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я