Home Новини «Біжу за Героя!» – в Жмеринці провели забіг у пам’ять про загиблих земляків

«Біжу за Героя!» – в Жмеринці провели забіг у пам’ять про загиблих земляків

0
«Біжу за Героя!» – в Жмеринці провели забіг у пам’ять про загиблих земляків
30 любителів бігу

Відділ молоді і спору міської ради запросив до участі у легкоатлетичному забігу усіх охочих жмеринчан. Маршрут пролягав від арки при в’їзді у місто до площі Миру, відстань у чотири кілометри. Втім, йшлося не про рекорди, а про пам’ять тих людей, які віддали життя, щоб до їх рідного міста не прийшли російські варвари. На старт вийшли понад 30 любителів бігу — дорослі, учні профтехучилища та шкіл міста. Кожен учасник стартував з думкою про того захисника, якого він знав особисто.

Про це повідомляє Жмеринка City.

Ілля Кондратюк, Артем Шевченко, Ілля Василенко бігли за батька свого товариша — Олександра Балюка, який загинув у грудні 2022-го на Луганщині. Син загиблого воїна  Богдан розповів, що тато другий раз пішов на війну. Спочатку це було у 2014 році. Коли росіяни напали на нас 24 лютого 2023-го він знов взяв до рук зброю. Батькові було тільки 42 роки.

З думкою про випускників Жмеринського Вищого професійного училища стартували Тетяна Свистун та Оксана Мосейчук.

«Ми присвячуємо забіг усім тим нашим випускникам, які загинули за незалежність України і нашу свободу», — сказали вони і назвали прізвища Героїв. Це — Станіслав Джура-Соколовський, Олександр Білошкурський, Андрій Скрипник, Віктор Ліпей, Антон Ротар, Іван Рудь.

Першим здолав дистанцію забігу учень ДЮСШ на ім’я Єгор. Хлопець сказав, що займається на відділенні легкої атлетики, його тренує Володимир Саволюк. Неодноразово брав участь у змаганнях у своєму місті, а також обласного та всеукраїнського рівнів. Тренованому юнаку не складно було випередити інших учасників.


Керівниця  відділу молоді і спорту міськради Ірина Дацко на знак подяки вручила кожному учаснику забігу сертифікат.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих, виконали Гімн України.

Декого з бігунів на фініші зустрічали з квітами.