Починаючи з липня цього року в  Укрпошти стане недоступною одна з своїх важливих послуг — відправлення бандеролі. Її буде замінено іншою. Це пов’язано з набуттям чинності нового Закону України “Про поштовий зв’язок”.

Про це повідомляє Укрпошта.

Бандероль визначається, як поштове відправлення, що може містити друковану продукцію: бланки, брошури, книги, плакати, фотографії, альбоми, друковані засоби масової інформації, зошити, блокноти, ділові папери, художню та іншу літературу, друковану рекламну інформацію. Являє собою паперову обгортку або відкритий конверт, в яких пересилаються поштою книги, журнали, ділові папери і таке інше. Таке нововведення націлене на спрощення продуктової лінійки послуг поштового зв’язку. Відтак 1 липня 2023 Укрпошта більше не прийматиме та не доставлятиме бандеролі.

В організації наголосили, що  скасування бандеролей не вдарить по гаманцям клієнтів. Доставка по Україні бандеролі вагою до 0,25 кг коштує однаково, як і доставка листа аналогічної маси, тобто 18 грн для непріоритетного та 22,5 грн для пріоритетного відправлення. Вартість листа та бандеролі вагою до 1 кг коштує 36 грн та 45 грн (пріоритетне), а вагою до 2 кг – 48 та 60 грн відповідно. Вартість вказана без урахування ПДВ. У разі, якщо ви купили марки для відправки бандеролей по Україні чи за кордон, то необхідно використати їх  до 1 липня.

Альтернативою бандеролям, окрім листів,  стануть дрібні пакети та посилки. Це полегшить роботу працівникам, адже реєстрація посилки, листа чи дрібного пакета займе менше часу, бо не потрібно наклеювати марки для оплати. Їх можна буде оформити у будь-який зручний час в “Особистому кабінеті”, і таким чином ви будете стояти ще менше у відділенні.

Відміна бандеролей буде застосована і до міжнародної доставки. Окрім цього,  з 1 квітня запустили  альтернатива у вигляді продукту “Дрібний пакет PRIME”, який з 1 червня стане доступний і для США. Поштова послуга розроблена спеціально для формату продажів в інтернеті і вже діє в 67 країнах, зокрема в Канаді, Великій Британії, Німеччині, Австралії.

Нагадаємо, якщо ви переплутали відділення, то не біда, адже в Укрпошті з’явилася можливість переадресації посилок.

Попередня публікаціяАртур Загорулько став найкращим бомбардиром Другої ліги
Наступна публікаціяХмарно, проте без дощу: погода у Вінниці на сьогодні, 29 травня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я