Товариство Червоного Хреста України поставить 137 медичних ліжок та матраців до них для закладів де проживають особи похилого віку та особи з інвалідністю, повідомляють на сайті ОВА Вінниччини.

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела робочу зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста України у Вінницькій області.

Під час зустрічі домовилися про постачання 137 медичних мультифункціональних ліжок та матраців до комплекту.

За словами Наталі Заболотної, їх розмістять у закладах, де проживають особи похилого віку та особи з інвалідністю, яких евакуювали до області.

«Наразі на Вінниччині перебуває 506 таких осіб. Вони знаходяться на повному утриманні за рахунок коштів обласного бюджету», – зауважила посадовиця.

Також вона додала, що з початку повномасштабного вторгнення область прийняла вже 20 евакуаційних потягів із зон активних бойових дій.

«Оновлення медичних ліжок – це не лише про забезпечення якісного догляду за людиною, але й про почуття особистого комфорту. Для тих, хто перебуває далеко від дому, це вкрай необхідно. Дякую, Товариству Червоного Хреста України у Вінницькій області за постійну підтримку та результативну співпрацю», – підкреслила Наталя Заболотна.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на п’ятницю, 26 травня
Наступна публікаціяУ Вінниці засіяли тестову ділянку декоративних луків у Вишенському парку

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я