У Вінниці запрацював фонтан Roshen. Відео

Сьогодні, 25 травня, у Вінниці запрацював світломузичний фонтан, щоправда, працюватиме він без світломузичних ефектів.

На набережній в перший день роботи фонтану не надто велелюдно. Гуляють здебільшого родини з дітьми. Малюють дві дівчини з мольбертами. Тут же поблизу працюють батути. Розпитуємо жіночку, яка керує тими атракціями, каже, один сеанс на будь-якому з батутів 60 гривень.

Також популярний атракціон катання на різнокольорових катамаранах біля фонтану. Коштує така розвага 80 гривень за 30 хвилин з однієї людини. Втім за словами чоловіка, який дає в оренду плавзасоби, у вихідні дні немає вільних катамаранів і може бути черга. Але сьогодні аншлагу нема на воді видно лише кілька катамаранів.

Поблизу працюють ятки з морозивом та гарячою кукурудзою. Втім якщо є бажання прогулятись та зекономити поруч супермаркет. Яток з сувенірами та різним дрібним крамом ще нема.

«Я завжди з донькою гуляю тут біля фонтану. А як запрацював взагалі добре, якось свіжіше чи що. Подобається дивитись на фонтан», – каже вінничанка Ірина.

За її словами, в будні дні коли нема багато людей найкраще прогулятись набережною. Втім каже не завадило б щоб був який прихисток від сонця, бо лавки всі на сонці.

Ознайомитись з розкладом роботи фонтану можна за посиланням в нашому попередньому матеріалі: тут.

Попередня публікаціяВінницький художник презентував марку із портретом Івана Марчука, створену за допомогою ШІ
Наступна публікаціяЯк можна цікаво провести дозвілля: добірка заходів на вікенд 26-28 травня

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я