27 та 28 травня у Вінниці організовують тренінги від БО «Фонд Сергія Притули»: «Стрілецька справа. Базові основи поводження зі зброєю. Снайпінг» та «Орієнтування на місцевості. Топографія».

Про це повідомляє Центр готовності цивільних.

27 травня відбудеться тематичний тренінг із циклу навчань для цивільних від інструктора з бойовим досвідом – «Стрілецька справа. Базові основи поводження зі зброєю. Снайпінг».

Під час тренінгу учасники дізнаються про види зброї та її будову, прийоми та правила стрільби, основи поводження зі зброєю, а також – хто такі снайпери та марксмени, якими є особливості їхніх професій.

Триватиме тренінг з 15:00 до 20:00. Інструктором буде фахівець з позивним «Сталкер». Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

У неділю, 28 травня, відбудеться тренінг «Орієнтування на місцевості. Топографія». Під час заходу звернуть увагу на суть орієнтування на місцевості, визначення сторін горизонту, що таке азимут магнітний і його визначення. Крім цього, слухачам розкажуть про особливості орієнтування на місцевості за допомогою карт і без них, і що таке топографія загалом.

Триватиме тренінг з 10:00 до 15:00. Інструктором буде викладач Кафедри військової підготовки Микола Домненко. Для участі потрібна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням.

Вхід на події – вільний донат.

Попередня публікаціяVinnytsia Wine Days 2023: оголошено програму заходів
Наступна публікаціяСьогодні у Вінниці продовжуються планові ремонтні роботи на мережах 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я