Атракціони, аквапарк, зоопарк: діти вінницьких захисників повернулися з відпочинку з Польщі

відпочинок у Мазовецькому воєводстві
відпочинок у Мазовецькому воєводстві

Майже сто дітей з Вінниччини, батьки яких загинули, отримали поранення або зникли безвісти, боронячи країну від російського агресора, побували на відпочинку у Мазовецькому воєводстві Республіки Польща.

Про це повідомляє Вінницька ОВА

Протягом двох тижнів діти відвідали атракціони парку розваг Julinek, мотузковий парк, стіну скелелазіння, міні-гольф, дитячий майданчик, країну надувних речей, парк розваг та аквапарк, а також Національний парк Кампіноскі та Плоцький зоопарк. Здійснили круїз річкою Вісла. Крім цього, вони побували у єдиному в Польщі сенсорному парку в світі ілюзій, де є десятки різних видів атракціонів, заснованих на відчуттях зору та балансу.

Під час відпочинку була прогулянка найстарішими вуличками польської столиці, юнаки та дівчата побували на оглядовому майданчику Палацу культури і науки. А також протягом дня перебували у Suntago в зоні Джаманго – тут унікальні водні джунглі, повні атракціонів і сюрпризи світового рівня.

Щиро вдячні нашим польським друзям в особі Маршалека Мазовецького воєводства Адама Струзіка за організацію відпочинку для дітей наших захисників.

Попередня публікаціяНа Вінниччині у місті Бар проводиться реконструкція стадіону
Наступна публікаціяМер Карлсруе покатався Вінницею та відвідав музей транспортних моделей

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я