До уваги мешканців міста Вінниці та Вінницького району. 19 травня у проміжку часу між 11.00 та 18.00 на Демидівському родовищі мігматитів ТОВ «Демидівський граніт», яке розташоване в селі Могилівка Жмеринського району, буде проведено масовий вибух з метою подрібнення скальних порід.

Про це повідомляють в департаменті з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОВА Вінниччини.

Роботи будуть проводити з метою забезпечення виробництва гранітної продукції зазначеним підприємством.

З метою попередження населення про проведення вибуху підприємством будуть використані наступні звукові сигнали, встановлені для такого виду робіт:
  • Один довгий (тривалістю 2 хвилини) – перед початком заряджання;
  • Два довгих (тривалістю 2 хвилини кожен) – безпосередньо перед вибухом;
  • Три коротких (тривалістю по 30 секунд кожен) – після завершення вибухових робіт.

Вінничан та мешканців Жмеринського району просимо взяти цю інформацію до уваги та зберігати спокій.

Попередня публікаціяГороскоп за знаками Зодіаку на п’ятницю, 19 травня
Наступна публікаціяВінничани можуть отримати нову професію на безкоштовних курсах проекту Дія. Освіта