Уже шостий рік поспіль у Всесвітній день вишиванки у пологовому будинку Калинівської ЦРЛ проходить акція «Народжені у вишиванках», коли новонароджених одягають у вишиті сорочки. Цього річ свої перші в житті вишиванки одягнули Адель та Назар.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

«Навіть у такі важкі для нашої країни часи ми знаходимо можливість, щоб подарувати нашим матусям та їх діткам трішки радісних моментів. Традиційним дизайнером вишиванок є наша незамінна помічниця та благодійниця – дизайнерка з Вінниці Оксана Когут, яка підтримує нашу акцію з перших років її існування, – розповідає організаторка заходу, заступниця медичного директора з якості медичного обслуговування Калинівської центральної районної лікарні Людмила Яремчук.

Акція «Народжені у вишиванках» проходить у пологовому будинку Калинівської ЦРЛ уже шостий рік. За цей час кілька десятків малюків отримали у подарунок свої перші вишиті сорочки. Організатори акції впевненні, що вишиті сорочки це  не просто елемент одягу, а символ віри у майбутнє України, яке творитимуть ці діти.

Попередня публікаціяНа Вінниччині здійснюють профілактику сказу у диких тварин
Наступна публікаціяВінницькі волонтери збирають гроші на оплату терміналу «Starlink»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я