Для когось сьогоднішній день сприятливий для упорядковання навколишнього світу: займіться прибиранням у своєму домі чи зробіть у ньому ремонт. А ось комусь варто перепочити і подбати про своє здоров´я.

Астрологічний прогноз від meteoprog.com розкаже, що підготували зірки всім представникам зодіакального кола на четвер.

Овен

Сьогодні вам доведеться прийняти важливе рішення, яке змусить вас напружитися і сильно нервувати. Фінансові проблеми, здається, переборні, коли ваші батьки надають підтримку. Ви діятимете як миротворець у сім’ї. Дослухайтеся до проблем кожного, щоб тримати ситуацію під контролем. Ви будете популярні та легко привабите представників протилежної статі.

Телець

Бізнесмени, які виходять з дому на роботу, сьогодні мають зберігати свої гроші у надійному місці, оскільки існує ймовірність крадіжки. Відмінний день, щоб побалувати себе та зайнятися улюбленою справою. Скористайтеся перевагами нових ідей заробітку, які приходять вам на думку сьогодні. Сьогодні ви переживете найкращий день у вашому подружньому житті.

Близнюки

Дуже хороший день з погляду здоров’я. Ваш веселий настрій надасть вам бажаного тонусу і збереже впевненість у собі. Сьогодні ваші батьки можуть занепокоїтися через ваш екстравагантний спосіб життя і витрати, і тому вам, можливо, доведеться стати жертвою їхнього гніву. Світські заходи стануть чудовою нагодою покращити стосунки з впливовими та важливими людьми.

Рак

Найкращий день для перезавантаження, щоб покращити своє здоров’я. Ви не розумієте важливості грошей у житті, але сьогодні ви усвідомите їхнє значення, оскільки вам будуть потрібні фінанси, але їх буде недостатньо. Подарунок від зарубіжного родича зробить вас щасливим. Минули щасливі спогади займатимуть вас. хороший день для бізнесменів. Сьогодні ви зможете приділити собі час, незважаючи на щільний графік.

Лев

Завітайте до якогось громадського заходу, щоб змінити свій настрій. Несподівані добрі новини наприкінці дня принесуть радість усій родині. Вам потрібно поводитися якнайкраще, тому що ваш коханий буде в вкрай непередбачуваному настрої. Сьогодні ви зможете вирішити низку дрібних, але важливих незавершених справ.

Діва

Шанси на одужання від фізичної хвороби високі, що дозволить вам брати участь у спортивних змаганнях. Ви не розумієте важливості грошей у житті, але сьогодні ви усвідомите їхнє значення, оскільки вам будуть потрібні фінанси, але їх буде недостатньо. Сьогодні вам потрібно докласти свій інтелект та вплив, щоб розібратися у делікатних питаннях у будинку. Романтика та спілкування керуватимуть вашим розумом, незважаючи на незавершені справи.

Терези

Шанси на одужання від фізичної хвороби сьогодні високі. Вам, можливо, доведеться витратити багато грошей на здоров’я матері чи батька. Це погіршить ваш фінансовий стан, але також зміцнить відносини. Соціальні зустрічі з членами сім’ї триматимуть усіх у гарному настрої. Не дозволяйте гордості заважати ухваленню рішень – слухайте, що кажуть підлеглі.

Скорпіон

Численні нервові зриви можуть послабити вашу опірність і силу мислення. Заохочуйте себе боротися із хворобою за допомогою позитивного мислення. Якщо ви студент і хочете вчитися за кордоном, то фінансова криза вдома може сьогодні вас засмутити. Діти змусять вас пишатися своїми здобутками. Будьте обережні, тому що хтось може спробувати заплямувати ваш імідж.

Стрілець

Ви можете відчувати себе трохи виснаженим розумово та фізично. Невеликий відпочинок та поживна їжа матимуть велике значення для підйому вашої енергії. Нові можливості для заробітку будуть прибутковими. Сьогодні ви повинні зосередитися на потребах інших, але надмірна щедрість із дітьми призведе лише до неприємностей. Не піддавайтеся чужому тиску під час прийняття важливих ділових рішень.

Козеріг

Займіться якоюсь творчою роботою. Ваша звичка сидіти без діла може виявитися фатальною для душевного спокою. Грошова позиція покращиться пізніше протягом дня. Не обіцяйте нічого, доки не будете впевнені, що зможете виконати це. Сьогодні ви можете зіткнутися з жорсткою та сміливою стороною вашого партнера, що може змусити вас почуватися некомфортно.

Водолій

Успіх минулих проектів підніме вашу впевненість. Працюючим людям знадобиться певна сума, але через непотрібні витрати, зроблені в минулому, їх буде недостатньо. Настав час змінити ваше домінуюче ставлення у сім’ї. Ваші плани можуть бути порушені через несподіваного гостя, але він зробить ваш день кращим.

Риби

Порада вашого батька може бути корисною на робочому місці. Ваша чарівність та індивідуальність допоможуть вам завести нових друзів. Подруга може обдурити вас. Хороший день для бізнесменів, оскільки вони можуть побачити непередбачений прибуток. Сьогодні вам потрібно вивчити можливості для подорожей. Здоров’я вашого партнера може трохи погіршитись.

Попередня публікаціяХмарно і без прояснень: погода у Вінниці на сьогодні, 18 травня 
Наступна публікаціяВійськові Вінницького гарнізону стали донорами для поранених