Висадити по 10 тисяч тюльпанів у кожній школі України: 20 квітня розпочався другий етап Всеукраїнського соціального проєкту для дітей з озеленення українських шкіл Flowers4school. Його мета — перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

За перший етап проєкту, у 2022 році, закуплено понад 5 млн цибулин весняних квітів, що висаджені у 10 082 навчальних закладах. До озеленення шкіл долучилися громади 119 районів із 24 областей.

Проєкт «Квіти для школи» має не лише естетичну цінність, а й важливу освітньо-психологічну роль, адже висаджування рослин і догляд за ними позитивно впливає на психічний стан, знижуючи рівень стресу в дітей різного віку. Такий метод, наприклад, інтегрований у шкільну систему Нідерландів і дає гарні результати.

Особливо запрошуємо до співпраці вчителів. Як провідники всього нового й прогресивного, як люди, що несуть світло й знання, ви можете стати амбасадорами проєкту “Квіти для школи”, аби разом з нами творити для учнів щасливе дитинство.

Як кожній школі зібрати 10 тис. тюльпанів?

1. Перейдіть на сайт Flowers4school за лінком.

2. Натисніть кнопку “знайти школу”.
У полі пошуку знайдіть свою школу і натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.

3. Щоб швидше зібрати кошти на 10 000 цибулин для своєї школи, натисніть “Про школу” і скопіюйте посилання на цю сторінку.
Приклад посилання

4. Поділіться посиланням на свою школу в соцмережах школи, вчителів, спільних групах випускників, батьківських комітетів та ін., щоб якнайбільше людей підтримали вашу школу і ви досягнули цілі.

Заохочуйте всіх брати участь у цій ініціативі й переказувати кошти не лише на свій навчальний заклад, а й загалом на школи України, адже діти у прифронтових і щойно звільнених територіях як ніхто потребують краси й нашої турботи.

Додаткова інформація про проєкт тут.

Контактна пошта для зв`язку: school@flowers4school.com

Попередня публікація«Подільська Січ»: у вінницькій бригаді ЗСУ відзначили річницю створення батальйону 
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться Чемпіонат України зі спортивної акробатики