У Рівному фінішували Спортивні ігри України серед студентів закладів передвищої освіти (коледжів) з шахів. Збірна Вінниччини здобула командний Кубок за друге місце і десять медалей в особистому заліку, із них чотири золоті.

Про це повідомляють 20 хвилин.

На змагання нашу команду делегувало обласне відділення Комітету з фізичного виховання Міністерства освіти і науки України. Своє плече також підставили Вінницький фаховий технічний коледж і  Вінницький фаховий коледж архітектури, будівництва та дизайну (зі студентів цих навчальних закладів формувалася збірна) та прихильник шахів, генерал-майор Василь Вовк. Учасники колективу були вихованцями клубів «Романтик» (філії МДЮСШ № 6) і «Пішак» (міського Палацу дітей та юнацтва).

До Спортивних ігор входили три види програми. В класичних шахах вінницька збірна посіла перше місце, в швидких і блискавичних – друге. В підсумку здобуто Кубок за командне друге місце. Чемпіонами цього разу стали львів’яни, бронзовими призерами – господарі «шахового поля». Вінничани мали шанси на перемогу і в загальному заліку, якби у завершальному бліц-матчі переграли збірну Львівської області. На жаль, ця гра завершилася із рахунком 2:2.

Окрім командних призів, організатори вручили й індивідуальні нагороди. В усіх трьох видах програми перемогла Іванна Свинарчук. Золото і дві бронзи виграла Діана Франишина. По два срібла завоювали Богдан Станіславський і Владислав Червінський.

Цього разу мені майже все вдавалося за дошкою. За все змагання лише одного разу зіграла внічию, решту партій виграла. До вступу у коледж я мешкала на Хмельниччині, відвідувала шаховий гурток і була переможницею районних змагань, — прокоментувала Іванна Свинарчук.

Попередня публікаціяУ Вінниці до Дня вишиванки проведуть концерти, майстер-класи, флешмоби 
Наступна публікація«ЄВідновлення»: виплати за пошкоджене житло можна через п’ять банків на вибір

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я