Для місцевих любителів футболу хороша новина: розпочинаються підготовчі роботи до відкриття музею футболу Вінниці. Для нього виділене приміщення на Центральному міському стадіоні («Локомотив»).

Про це повідомляють спортивні новини Вінничини.

Засновник музею Олег Семенов розповів, що він має підтримку керівництва стадіону і ФК «Нива». Вже завтра, 12 травня, розпочинає готувати приміщення. Але організаторам конче потрібна допомога футбольних вболівальників.

«Тільки разом ми зможемо зберегти славетну історію нашого футбольного краю. Збір бажаючих допомогти 12 травня, об 11.00, біля Центрального входу на «Локомотив». Потрібно підготувати приміщення музею до ремонту. Обдерти шпалери, зняти стелю. З собою бажано мати, у що переодягнутися. Думаю, впораємося за 2-3 години. Прошу по можливості долучатися. Потрібна допомога хоча б 2-3 людей», – розповів Олег Семенов.

Він також пропонує тим, хто має можливість та бажання, допомогти фінансово.

«Частину коштів на облаштування музею виділив ФК “Нива”. Але їх катастрофічно не вистачить. Стосовно фінансової допомоги та інших питань звертайтеся за телефоном 098-834-24-96»,– додав Олег Семенов.

Попередня публікаціяВінницький поліцейський Вячеславу Шведюку отримав відзнаку Верховної Ради України
Наступна публікаціяДеяких українців звільнили від оформлення «автоцивілки»: хто має право на пільгу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я