У одній з Вінницький частин нацгвардії перебуває на службі сміливий службовий пес Кай. Він із семи місяців віддано несе службу. З перших днів знайомства з господарем Кай породи малінуа  проявив дисциплінованість та пристрасть до пошуку, і за рік досягнув успіху у дресируванні та став професійним шукачем.

Про це повідомляє одна із військовий частин Нацгвардії Вінниччини.

«Це мій службовий собака Кай. Я взяв його до себе додому ще цуценям. З 7 місячного віку він проживав зі мною. Я навчав його простих елементів. Проживання зі мною дало йому можливість адаптуватись, привикнути до мене, як до свого друга. Потім я представив його на службу в нацгвардію і ми поїхали з моїм напарником в кінологічний центр, де проходили підготовку 3,5 місяці. За цей період часу Кай навчився шукати речі за запахом людини, затримувати умовного злочинця. Йому це вдавалось не важко, він дуже талановитий собака з бельгійської породи мелінуа.  Він з другого разу знайшов річ заховану в ящику, натомість знаходили із 5 разу», – говорить кінолог Роман.

Тож кінолог вирішив навчити його необхідним командам, зокрема й для затримання злочинця. Службова бельгійська вівчарка науку шукача опанувала дуже швидко.  Зараз Кай перебуває на службі у кінологів в одній із вінницьких частин.

«Кай натренований, я лише підтримую його у формі – проводжу загальний курс дресування: сидіти, лежати, стояти, смуга перешкод. Це дає йому мотивацію і підтримку. Мій помічник має бути у формі і постійно вдосконалюватися. Щоб налагодити взаємодію між кінологом і собакою треба бути завжди поруч», – додає кінолог.

Попередня публікація«Трамвай часу»: вінничан та гостей міста запрошують на екскурсію
Наступна публікація«Колесо підтримки»: у Вінниці відбудеться фестиваль атракціонів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я