У Вінниці бригада ремонтників відновлює міський РАЦС, який 14 липня 2022 року внаслідок ракетного удару зазнав значних пошкоджень. Була зруйнована покрівля, пошкоджені віконні блоки, всередині приміщення впала стеля та стінні перегородки.

Про це повідомив Вінницький міський голова Сергій Моргунов.

«На цей об’єкт будівельники зайшли у листопаді минулого року. За кошти міського бюджету там вже замінені вікна та інженерні комунікації, триває ремонт приміщення. Тож вже незабаром молодята зможуть офіційно укладати шлюб саме там. 

Поки РАЦС на вимушеній відпустці, всі акти цивільного стану – народження, шлюб та смерть реєструють наші вінницькі Прозорі офіси. Так громада вийшла із ситуації, коли один із закладів не зміг працювати через пошкодження будівлі вибуховою хвилею.

Росіяни намагаються знищити нас. Але це неможливо, допоки ми разом. Ми відбудуємо те, що було зруйновано. Спільними зусиллями. До Перемоги», – зазначив Сергій Моргунов.

Тож незабаром вінницькі пари зможуть укладати шлюб у відремонтовано у приміщенні. Зараз всі акти цивільного стану реєструють прозорі офіси

Попередня публікаціяУ суботу на концерті Бампер і Сус зарядять позитивом вінничан
Наступна публікаціяТУРБОТА: Міноборони створило онлайн-майданчик для поранених

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я