На шкільному подвір’ї у Клембівці, що на Вінниччині, людно: огорнуті прапорами України, з квітами та хлібом діти і дорослі зустріли Юрія Армаша – бойового медика, який повернувся з російського полону.

Про це повідомляє Вінниця. Info.

Юрій Армаш навчався у Клембівській школі у Ямпільській громаді, здобував медичну освіту в коледжі, потім у національному медичному університеті імені Богомольця. Закінчив військову академію, отримав звання лейтенант. Після закінчення навчання, в Україні вже йшла війна. Юрій пішов служити, за п’ять днів до завершення його контракту почалось повномасштабне російське вторгнення. Медик залишився в строю щоб допомагати побратимам. В полон Юрій потрапив минулого року, рятуючи життя двом бійцям. Навіть в неволі він рятував людей. Повернувся з російського полону 26 квітня.

Про повернення героя відео зняла Ямпільська ТРК.

«Повернувся наш воїн. Повернувся з пекла. Ми зібрались, щоб він знав, що він не один. Ми чекали його. Підтримуємо його і всіх наших хлопчиків», – говорить Валентина Зарічна-Бобошко, староста Клембівського старостинського округу.

Мама Юрія і Бабуся щодня молились, щоб побачити свого сина і онука живим.

Юрій ледь стримуючи емоції дякує людям, які прийшли його підтримати.

«Для мене дуже важливо що ви всі зібрались, зустріли мене. Я навіть не очікував такого. Але я приємно здивований і схвильований. Таких хвилювань не було у мене менше року. Саме того року, який я знаходився в полоні. Було дуже важко. Але я знайшов сили. Я знайшов сили і бажання вижити. Тому що я розумів що мене хтось чекає тут. Це мої рідні, близькі. Хочу сказати що ці сили і натхнення прийшли до мене, тому що мої дорогі вчителі, мої дорогі батьки, дали сили і знання, які мене врятували.

Спочатку було дуже важко. Відношення було нелюдське. Я не можу вам передати цього і нікому не побажаю такого.

Важко говорити… Тому що я один єдиний, а там залишилось ще більше 4 тисяч… а в тій виправній колонії, де я був, залишилось ще 400, і всі вони такі як я. це мої побратими…

Дякую вам, своїм батькам і окремо своїй бабусі, яка пообіцяла що житиме тільки заради того щоб мене побачити, коли я повернуся з полону. Слава Україні! Слава Україні! Слава Україні!», – звернувся до всіх Юрій Армаш.


«Вірте в те, що ваша дитина жива. Віра ніколи не має вас покидати»,
– говорить Мама Юрія, звертаючись до громади.


«Там, де наші хлопці, нелюдські умови, тому за кожного нашого побратима я молюся. Молюся і благаю щоб вони повернулись пошвидше»
, – каже бойовий  медик.

26 квітня Україна провела черговий обмін полоненими: вдалося повернути додому 44 українця.  Серед звільнених з полону четверо – з Вінниччини, один з них – медик 59-ї бригади Юрій Армаш.

Попередня публікаціяМуніципальне житло: у Вінниці учасники Програми тягли жереб на квартири
Наступна публікаціяУ Вінницькі області мобільна гінекологічна бригада проводить безкоштовні прийоми

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я