У Томашполі Тульчинського району Вінницької області пройшли змагання з волейболу на спортивній базі місцевого ліцею. Це був фінальний етап Чемпіонату Вінницької територіальної організації ВФСТ «Колос» з волейболу серед сільських, селищних та міських чоловічих команд. За підсумками двох попередніх етапів з 19 команд до фіналу чемпіонату потрапили чотири найкращих колективи.

Про це повідомляє I-VIN.INFO.

За чемпіонський титул у фінальному етапі змагалися команди Браїлівського старостинського округу, Гніванської міської, Тростянецької селищної та Томашпільської селищної територіальних громад. За незмінними спортивними традиціями, лише одна з цим команд могла забрати додому чемпіонський трофей.

Команди по колу зіграли між собою шість видовищних матчів, за результатами яких і визначились переможці. Ними стали спортсмени браїлівської команди, які завдяки своєму величезному досвіду виступів на аматорських змаганнях змогли без проблем перемогти усіх своїх суперників із «сухим» рахунком.

Загалом, підсумковий залік чемпіонату виглядає так:

1 місце – команда Браїлівського старостинського округу;

2 місце – команда Томашпільської селищної ТГ;

3 місце – команда Тростянецької селищної ТГ;

4 місце – команда Гніванської міської ТГ.

Окремо, за високу спортивну майстерність виділили найкращих гравців фінального етапу з кожної команди. MVP тростянецької команди став Віктор Захарчук, в гніванській команді виділявся Руслан Вампіцький, серед томашпільчан найкращим був Сергій Антонов, а кращим гравцем команди-переможців з Браїлова став Юрій Матвієнко.

Усі команди-учасниці фінального етапу чемпіонату з волейболу отримали великий асортимент нагородно-сувенірної та спортивної продукції: комплекти форми, футболки, м’ячі, рюкзаки, кубки та медалі.

Попередня публікаціяВінницькі боксери вибороли чотири медалі на Всеукраїнському турнірі з боксу 
Наступна публікаціяМолодшого лейтенанта Олександра Жукова з Вінниччини посмертно нагородили орденом «За мужність». 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я