У Вінницькій територіальній громаді  в Щітках розпочалося облаштування пляжу поблизу ставу “Тарасишине”.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Це малий проєкт, що переміг в конкурсі “Бюджету громадських ініціатив” в 2021 році та мав бути виконаний торік, але реалізація цього та іншого проєктів була призупинена через повномасштабний наступ. Зараз фінансування програми відновлюється.

Реалізація цього проєкту передбачає створення комфортного місця відпочинку для мешканців Вінницько-Хутірського округу, зокрема Щіток та Писарівки. Став Тарасишине знаходиться між цими двома населеними пунктами, які з 2021 року стали частиною Вінницької міської територіальної громади.

Очільник Вінницького-Хутірського округу Владислав Кривешко зазначив, що в рамках проєкту передбачається благоустрій ділянки в 110 метрів квадратних.

«Тут планується облаштування плитки, встановлення дерев’яних пляжних парасоль, лежаків, а також лавок та урн. В понеділок підрядник уже зробив розмітку території, а у вівторок — приступив до підготовчих робіт, тому думаю, що за найближчі кілька тижнів проєкт, якщо дозволятимуть погодні умови, може бути завершений, — розповідає Владислав Кривешко. — Разом з тим, ми комплексно підходимо до благоустрою цієї території. Тому наступним етапом благоустрою стане чистка ставу від замулення. Наразі, разом з ініціативною групою «Чиста водойма» ми працюємо над отриманням відповідної дозвільної документації», – зазначив Кривешко.

Попередня публікаціяПодорож до Польщі: сто дітей-військовослужбовців з Вінниччини поїхали на відпочинок 
Наступна публікаціяУ Вінниці тимчасово відключать гарячу та холодну воду, а подекуди електроенергію

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я