У Центральному міському парку імені Миколи Леонтовича розпочали свою роботу каруселі, атракціони та інші забави.

Про це повідомляє 20 хвилин.

Парк культури і відпочинку ім. Леонтовича завжди користувався популярністю серед вінничан та гостей міста, як чудове місце для відпочинку та дозвілля у Вінниці всією родиною. У цьому місці можна знайти розваги на будь-який смак, як для дітей, так і для дорослих.

З 1 травня в парку знову запрацювали каруселі. Вони починають свою роботу з 12- ї години. Працівники парку повідомили, що відвідувачів щодня вистачає: приходять вінничани, гості міста, переселенці.

Атракціонів у парку чимало. Є старожили, яким уже більше 20 років, а є й сучасні новинки на будь-який смак та вік дітей.

Розцінки на атракціони наразі залишилися такими, як і торік.

До прикладу, вартість квитка на «Оглядове колесо» — 80 гривень за один оберт, «Карусель» — 40 гривень за три хвилини, «Дитяча залізна дорога» — 50 гривень за два кола, «Ланцюжок» — 50 грн. за три хвилини, «Орбіта» — 80 гривень за три хвилини, «Колесо сміху» — 50 гривень за три оберти колеса.

Комерційні атракціони для дітей — по 60 і 100 гривень. Квитки на каруселі дійсні тільки в день придбання.

Перед початком роботи усі атракціони проходять технічний огляд та експертно-технічне обстеження. Також кожного дня перевіряють справність конструкцій.

Інтерактивні квест-кімнати у Центральному міському парку теж цікаві і малечі, і дорослим. До прикладу, «Кімната несподіванок» коштуватиме 50 гривень за три хвилини, «Скарби Фараона» — 85 гривень.

Відвідувачів і нині попереджають, що під час повітряної тривоги каруселі зупинятимуться. «Оглядове колесо» в такому випадку не виключають, воно має пройти повний круг, аби люди могли залишити атракціон.

Є на території Центрального парку ще одне місце, повз яке не проходять діти з батьками — це «Зоодворик».

Недалеко від центрального фонтану на невеликій території помістились багато звірів: кози, вівці, кролики, морські  свинки, мавпочки, свійська та декоративна птиця, альпака і улюбленець малих та дорослих відвідувачів — єнот. Вхідний квиток в «Зоодворик» — 50 гривень, корм — 25 гривень.

Також у нашому парку функіонує критий спортивно-розважальний комплекс — ковзанка «Льодовий клуб», де можна покататись на ковзанах і пограти хокей як дорослим так і дітям. На каток можна приходити як зі своїми ковзанами, так і брати їх на прокат, при чому це можна зробити абсолютно безкоштовно (прокат ковзанів входить у вартість вхідного квитка).

Вартість катання — студентам і школярам 1 година коштуватиме 100 гривень, дорослим — 150 гривень. Безліміт —180 і 250 грн. відповідно. Катання зі своїми ковзанами буде коштувати дешевше.

Попередня публікаціяНа ринках Вінниці перевіряли торговців рибою 
Наступна публікаціяУ Вінниці відбулася Спартакіада серед людей з інвалідністю

1 КОМЕНТАР

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я