Вінниці планують побудувати стаціонарні укриття для чотирьох ліцеїв – №12, 13, 23 і 30. У місті розпочинають розробку проєктно-кошторисної документації. Наразі з 44 ліцеїв вінницької громади 14 – не мають власних укриттів.

Про це повідомляє міський голова Сергій Моргунов у Фейсбуці.

Часто обладнувати підвальні приміщення не дозволяють ґрунтові води, які знаходяться близько до поверхні, – зазначено в дописі міського голови. 

За повідомленням, щоб вирішити це питання, на останній сесії міської ради ухвалили рішення будувати стаціонарні укриття.

«Які саме вони будуть, визначатимуть проектанти, але точно ці споруди будуть відповідати всім нормам безпеки, матимуть відповідну товщину стін, необхідну кількість запасних виходів, систему вентиляції», – каже мер.

Загалом же, протягом навчального року коштом міського бюджету було капітально відремонтувано 24 укриття в ліцеях. Ще в чотирьох закладах відбувся поточний ремонт.

Нагадаємо, на сесії 28 квітня міськрада виділила додаткових 152,5 мільйона гривень на ремонти закладів освіти, потреби закладів охорони здоров’я та сектор оборони. Цим рішенням виділили кошти і на будівництво укриттів для шкіл.

Попередня публікаціяДе сьогодні у Вінниці лагодять водогони та електромережі
Наступна публікація«Психологічний Кіноклуб»: відділ молодіжної політики запрошує долучитися усіх вінничан

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я