У Вінниці у креативному просторі Вінниці “Level 80” відбулися настільні ігротеки вихідного дня, організаторами якого стали відділ молодіжної політики ВМР та молодіжна рада. До заходу долучилося чимало вінницьких підлітків.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Культура настільних ігор стає все більш популярною серед молоді: протягом квітня місяця було проведено ігротеки вихідного дня для всіх охочих вінничан.

«Це є чудовим способом підтримувати соціальні зв’язки та розвивати креативне мислення»,– поділилась своїми думками одна з учасниць ІгроДвіжу Наталія. Дівчина доповнила, що культура настільних ігор полягає у створенні приємної та дружньої атмосфери, де люди можуть насолоджуватися грою разом.

У креативному просторі “Level 80” щосуботи о 16.00 годині за підтримки відділу молодіжної політики ВМР та Вінницької молодіжної ради відбуваються ігротеки різноманітного характеру: економічні, пригодницькі, екологічні та фантастичні настілки. Однак, варто зазначити, що культура настільних ігор не повинна заміняти інші види розваг та спілкування, а бути лише ще одним варіантом для проведення часу з друзями та розвитку креативності.

Звісно ж, культура настільних ігор для молоді є важливою складовою для розвитку соціальних зв’язків, креативного мислення та розвитку галузі настільних ігор.

Головне – це створити дружню та приємну атмосферу для гри, дотримуватися правил гри та бути відкритими для нових ідей та розваг.

Попередня публікаціяВінницький обласний краєзнавчий музей анонсував заходи вихідного дня у травні
Наступна публікаціяНарешті довгоочікуване тепло: погода у Вінниці на сьогодні, 2 травня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я