Валерій Коровій: Чому в Україні мають з’явитись префекти та від чого залежить економічна стійкість?

Як працюють підприємства під час війни, міжнародна підтримка та реформа місцевого самоврядування, про це розповів Валерій Коровій – голова ГО “Ми-Вінничани”, доктор економічних наук в програмі «Актуальне інтерв’ю» на телеканалі Вінниччина.

Нещодавно Україна підписала декларацію про співпрацю у сфері демократичного врядування з Радою Європи, що дасть цей документ для України і наскільки актуальним є сьогодні завершення реформи місцевого самоврядування?

«Насправді про тему завершення реформи місцевого самоврядування багато говорять. Але дійсно, підписана декларація з представниками Верховної Ради і Ради Європи. По суті стоїть питання, про необхідність законодавчого оформлення тих змін, які вже відбулись. І питання стоїть, про створення системи стримування і противаг, яка передбачалась з самого початку реформи місцевого самоврядування.

Тек що ми на сьогодні бачимо, особливо чітко це проявляється під час воєнного стану в Україні. Що не створено, на превеликий жаль, система стримування і противаг, як того вимагає, по суті своїй Європейська хартія місцевого самоврядування. Це призвело до великого хаосу в коли повноважень, наприклад між військовими адміністраціями, органами місцевого самоврядування.

Досить боляче спостерігати, коли з одного і з другого боку іде дискусія, хто що повинен робити. Це є наслідком того, що в 2020 році напередодні виборів до органів місцевого самоврядування, не було внесено змін до Конституції. Не було введено інституції, яка називається «Префекти». Це така інституція, яка повинна створюватись українським Урядом. Ця інституція повинна була мати повноваження контрольних функцій за діяльністю органу місцевого самоврядування”, – каже експерт.

Як пояснює Валерій Коровій, це б працювало таким чином, що будь-яке рішення органу місцевого самоврядування префект міг би переглянути і подати на розгляд до адміністративного суду. Але сьогодні виникають непорозуміння, коли НАБУ, ДАБІ та ДБР ціла низка організацій шукають щось у рішеннях органів місцевого самоврядування.

«Цей елемент це баланс між державними інтересами і інтересами органу місцевого самоврядування», – підкреслює він.

За його словами, питання стоїть гостро. А також вимагає внесення змін та доповнень до цілої низки законодавчих актів.

«Більш того, я можу сказати, що якщо будуть внесені зміни до Конституції, то це є формальний привід для проведення позачергових виборів до органів місцевого самоврядування. Тому що, під ці повноваження не надавались повноваження вже чинним місцевим радам», – пояснює Валерій Коровій.

Ще одне важливе питання це утримання економічного фронту. Що стосується бізнесу в умовах війни, чи можете ви назвати успішні практики підприємств, які вибрали успішну стратегію ведення бізнесу в умовах війни?

«НБУ проводив опитування підприємств. За підсумками першого кварталу поточного року, абсолютна більшість підприємств, попри те що був період відключень електроенергії, вони оптимістично дивляться на найближчий період, відновлення своєї діяльності, ринків збуту і таке інше.

Дійсно, якщо ми подивимось на Вінницьку область, є ціла низка цікавих прикладів, як підприємства під час війни закумулювались. В різних галузях і в промисловості, і в сфері послуг.

Буквально нещодавно, я перебував на Братславському машинобудівному заводі, який в свій час виробляв доїльне обладнання. Але в міру виникнення проблематики вони почали перебудовуватись, змінювати свою стратегію. Вони прийняли цілий ряд підприємств, які були переміщені, наприклад з Маріуполя – високотехнологічні. На їх базі створили низку спільних виробництв.

В нас дуже позитивний довід, є компанія МХП в південно-східній частині області. Яка на сьогодні дає 8,5 тисяч робочих місць. Підприємство прийняло значну частину людей, які перемістились зі східних областей. Підприємство нарощує виробництво, підприємство експортує та забезпечує валютну виручку і підприємство дуже багато допомагає. Особливо, коли ми говоримо про перший період війни, дуже багато надавалось допомоги територіальній обороні, інтернатним закладам. Від початку війни компанія надала допомоги на 2 мільярди гривень.

Дуже позитивна практика є на теренах Вінниччини групи компаній Люсдорф. Це в Іллінцях молокопереробне підприємство. Яке з початку війни надало допомогу і цивільним об’єктам і цивільним адміністраціям і об’єктам інфраструктури. А саме головне вони підтримали тих аграріїв, які виробляли сільськогосподарську продукцію”, – розповідає Валерій Коровій.

Чому в України потрібна максимальна дерегуляція? Чому після війни можуть скоротити соціальні видатки? Від чого залежить економічна стійкість України під час війни? Все це дивіться у відео.

Попередня публікаціяУ Вінниці на трьох вулицях призупинять водопостачання через ремонт мереж
Наступна публікаціяВ травні можна відвідати 18 екскурсій у Вінниці та на Вінниччині

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я