На Харківщині понад 1000 дітей з деокупованого міста Балаклія отримали допомогу від Вінниці, яку зібрали в рамках благодійної акції «Від дитини до дитини». Радість, оплески, сотні посмішок, – саме з такими емоціями зустріли пакунки з допомогою місцеві дітки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Своїми враженнями від подарунків поділилась маленька Вікторія: «Я сьогодні отримала багато солодощів, розвиваючі ігри, канцелярію та книги. Буду гратись, читати та весело проводити час. Це все завдяки вінницьким дітям, які не пошкодували своїх речей і тепер ми з друзями теж маємо такі цінні для нас речі», – сказала вона.

Зі сльозами щастя батьки разом з дітьми отримували допомогу, яку відправила Вінницька міська рада спільно Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом.

Начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак розповідає, що ці діти, як і усі діти України заслуговують на щасливе дитинство.

«Сьогодні, ми стали для них тими чарівниками, які привезли їм подарунки», – сказала вона.

Координатор Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу, депутат міської ради Дмитро Мира підсумував: «Коли бачиш емоції малечі, розумієш, що зробили важливу роботу, ініціювавши цю акцію і доставляючи вантаж, адже діти з Балаклії через напад росії втратили все. «Ми сподіваємось, що наша допомога якнайшвидше покращить емоційний стан балаклійців».

Попередня публікаціяВ мережі розповіли історію поверненого з російського полону Сергія Аркавенка з Вінниччини
Наступна публікаціяЗахисника із Вінниччини Олексія Голубкова нагородили  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеню

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я