У Вінниці 28 квітня у культурному просторі «ПІЧ» відбудеться презентація короткометражного фільму «Бліде полум‘я» від творчого об‘єднання «К 5:9».

Про це повідомляє креативний простір «ПІЧ».

Ця стрічка частково знімалась у самому креативному просторі.

«А якщо голоси і справді належать Богу? Якась біохімія цих процесів зовсім не скасовує його. Може, так Бог з вами й спілкується? Цікаве зауваження, але чи існує взагалі Бог або Смерть? Може, не було ніяких шахів, ніхто не розпитував про сім’ю, про життя, про ключові моменти в ньому? Можливо, його не спіткає доля хлопчика з казки? А якщо він не знайде свої очі і назавжди залишиться щасливим? Хіба не могло все скластись інакше?»– йдеться у дописі.

Після перегляду фільму обговорять особливості створення цього малобюджетного проєкту. Тобто роботу з кольором, філософію, сценарій. Також організатори події поспілкуються з глядачами.

Розпочнеться прем’єра о 19:00 у просторі, що за адресою вул. Сковороди, 25 (на мапах все ще пушкіна). Для участі необхідна попередня реєстрація за ЦИМ посиланням. Вхід на подію – донейт.

«К 5:9» – вінницьке творче об‘єднання створене небайдужими студентами, які хочуть зв‘язати своє життя з творчістю у різних її проявах. Режисер – студент ДонНУ імені Василя Стуса Владислав Тарасович.

Попередня публікаціяУ Вінниці військовим передали трактор
Наступна публікаціяПисьменниця Галина Рибачук-Прач у Вінниці проведе літературну зустріч для дітей

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я