Троє спортсменів із Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 5 змагалися на чемпіонат Європи з сумо у місті Кельце (Польща). Ірина Гребенчук та Вікторія Ружанська стали бронзовими призерками серед молоді до 23 років, Андрій Поліш посів п’яте місце.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У змаганнях брали участь спортсмени з Азербайджану, Греції, Чехії, Болгарії, Німеччини, Грузії, Норвегії, Польщі, Італії та України.

Вінничан тренує Заслужений тренер України Важа Даіаурі (старший). Він каже, що надзвичайно пишається їхніми досягненнями на міжнародному рівні.

«Ірина та Вікторія неодноразово займали призові місця на міжнародних аренах, не виключенням стали і ці змагання. – зазначає тренер-викладач Важа Шотайович. – Радіємо, що можемо представляти нашу школу та місто на міжнародних змаганнях».

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський підкреслив важливість представлення нашого міста та країни на міжнародних змаганнях. Він висловив вдячність та повагу спортсменам за їхні досягнення та внесок у розвиток спорту і наголосив на необхідності підтримки їхньої роботи.

«Наші спортсмени – це приклад незламності та сили української нації», – каже Сергій Краєвський.

Попередня публікаціяВоїни вінницької 59-ї бригади отримали від благодійного фонду 30 кулеметів
Наступна публікація«Час не марнуй – здоров’я пильнуй»:  на Вінниччині працюють виїзні фахові медичні огляди

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я