Ветеран, колишній розвідник з Вінниччини Роман Кашпур пробіг один з найвідоміших в світі марафонів, до якого готувався впродовж трьох місяців.

Про це Роман Кашпур повідомив на своїй сторінці в соцмережах.

За весь час він не зупинявся жодного разу. Пробіг 37 кілометрів, а потім Роману стало зле.

«Після 37-го кілометру мені в один момент почало хотітись спати. Мабуть тиск, бо так різко з’явилась сонливість. Далі на 38-мому кілометрі моя свідомість почала реально вимикатись. Я вирішив, щоб не розбити об Лондонський асфальт свій ніс, краще пройдусь», – пише Роман Кашпур.

На кожному відрізку дистанції марафонцям пропонували воду, тоніки та енергетичні гелі. Роман брав лише воду, бо все інше раніше не пробував і боявся, щоб не стало ще гірше.

«На 39-ому кілометрі, коли прохолодна вода, котру я постійно лив на голову не допомагала, я знизив темп і йдучи почав лити в себе все, що пропонували організатори. Все, щоб хоча б якось зарядитись енергією, і змусити мозок почати працювати», – пише Роман Кашпур.

Військовий говорить, що ходьба відновила кровообіг, дихання стало частішим, а енергетичні гелі та тоніки повернули все на свої місця.

«Останні два кілометри, я хоч і накульгуючи, але здолав….порада: не зупиняйтесь, біжіть, йдіть, але не зупиняйтесь, бо м’язи скажуть “допобачення”, а поки ви рухаєтесь, мозок хоча б якось дає сигнали виконувати хоча б примітивні речі типу переставляння ніг, бо фізично, м’язи досить добре вже ноги не підіймають», – написав він.

Наостанок Роман подякував своїй тренерів Наталії Крушинській, Сансей Юлії, Коваль, усім хлопцям та дівчатам на передовій, які захищають увесь світ від терору, коханій Юлії Масліковій – Кашпур, товаришеві Сергію Бистрову та залізному генералу Валерію Залужному.

Попередня публікаціяТимчасові вимкнення світла та води: у Вінниці проводять ремонтні роботи
Наступна публікаціяВесняний сезон розпочався: у Могилів-Подільському запрацювали водограї