У Вінниці для учнів та студентів вінницьких закладів освіти провели турнір з боулінгу, що був організований Відділом молодіжної політики ВМР та Вінницькою Молодіжною Радою.

Про це повідомляють Спортивні новини Вінниці.

Учасники заходів активно волонтерять, тож саме задля винагороди патріотично-свідомої молоді ініціювали такий відпочинок.

Аби отримати першість у спортивних змаганнях та гарно провести час, свою силу та майстерність випробовували 19 команд, а це майже 100 учасників.

«Цьогоріч, ми вперше провели такий турнір. Раніше це було традиційне щорічне дійство, яке покликане на об’єднання молодіжних осередків. Також цим заходом хочемо сприяти, аби в пам’яті учасників залишались спогади найкращих моментів студентського життя, яких зараз так не вистачає», – впевнена начальниця відділу молодіжної політики Юлія Мончак.

Від відділу молодіжної політики всіх учасників нагородили грамотами, солодкими подарунками, фірмовою продукцією та сертифікатами на ще один похід з друзями на боулінг.

Попередня публікаціяМайстер-класи, концерт, благодійний ярмарок: у Вінницьких Хуторах відбувся фестиваль «Де гаївка лунала»
Наступна публікаціяЖиття без пластику: вінничан закликають не приносити на цвинтарі штучні квіти

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я