Капітальний ремонт «алеї-переходу», що з’єднує два села, триває у Вінницьких Хуторах. Ця пішохідна ділянка розташована між місцевими ставками, є короткою дорогою між двома частинами населених пунктів.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Підготовчі роботи по облаштуванню переходу стартували в середині березня.

За цей час представники підрядної організації уже провели роботи з демонтажу старого покриття, вирівняли ділянку, засипали її щебенем, встановили бордюри та почали монтувати основу під майбутні сходи, адже ділянка має різкий спуск.

Цим шляхом місцеві жителі користуються, щоб швидше дістатися до зупинки муніципального автобуса, в садочок, школу та до старостату.

«Фактично населений пункт був спроєктований так, що його адміністративна частина знаходиться по один бік ставків, а більш житлова – по інший, – пояснює староста Вінницько-Хутірського округу Владислав Кривешко. – Тому ця ділянка є дуже важливою і люди неодноразово звертались з приводу її ремонту».

За словами старости, загальна протяжність алеї становить майже 400 метрів. Відповідно до проєкту, будівельники мають не просто заасфальтувати пішохідну доріжку, а також облаштувати сходи тут з поручнями, укріпити схил, щоб в результаті опадів ґрунт не забруднював алею. Крім того, на ділянці планують змонтувати систему відеонагляду та встановити ліхтарі.

«Всього тут передбачено 11 ліхтарів. Це буде енергоощадне освітлення з використанням лед-ламп, – розповідає Владислав Кривешко. – Наступним етапом буде облаштування рекреаційної відпочинкової зони з встановленням лавок».

Завершити роботи планують в середині травня.

Попередня публікаціяНа Вінниччині сотні християн прийшли святити паски до костелу
Наступна публікаціяТОВ з Немирівської громади, що на Вінниччині зобов’язали укласти договір щодо збереження культурної пам’ятки «Водяний млин»

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я