Впродовж 12 днів група у складі шести військових з Вінниці утримувала визначені позиції в Бахмуті, а в останні чотири доби доводилось обходитись з мінімальним запасом води та їжі, оскільки опинилася у кільці ворога. Але найголовніше, що нашим захисникам вдалося вийти без втрат.

Про це повідомляє 120-ї бригада територіальної оборони з Вінниччини. 

Військовослужбовець з Вінниччини з позивним «Шурік» до тероборони пішов добровольцем на початку повномасштабного вторгнення. За освітою він учитель, 19 років присвятив школі, а останнім часом змінив діяльність і працював перевізником. Наразі військовий – головний сержант першого стрілецького взводу 3 стрілецької роти окремого 168 батальйону 120 бригади Сил ТрО ЗСУ.

«Мої побратими гідно виконали поставлені перед ними завдання», – зазначає військовослужбовець.

Під час виконання бойових завдань у Бахмуті «Шурік» очолював групу.

«Аби вороги не зайняли позиції ми здійснювали підриви певних об’єктів, допомагали побратимам з інших підрозділів, тримали позиції, опинилися в кільці, але вийшли з оточення», – каже воїн.

За весь цей час група фізично і морально виснажилась, отримали незначні поранення та контузії. Тож наразі хтось знаходиться на лікуванні, а інші вже відновилися і продовжують нести службу на північному напрямку.

«У мене превелике бажання звільнити нашу землю від загарбників,- каже військовослужбовець. Очистити її, як від зовнішніх, так і від внутрішніх ворогів. У війську я заради своєї родини, української землі та українського народу», – наголошує захисник.

Попередня публікаціяУ Вінницькій області у чотирьох громaдaх з’явиться патрульна поліція
Наступна публікаціяУ Одесі футболісти вінницької «Ниви» переграли господарів поля «Реал Фарма» 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я