У Вінниці 20 квітня проведуть благодійний захід «Краса допоможе, Україна переможе», організований ЗК «Міський палац мистецтв» спільно із БФ «Міжнародний об’єднаний фонд допомоги».

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У межах проєкту відбудеться аукціон, на якому з молотка підуть представлені ексклюзивні лоти від відомих людей України та світу, а також вироби учасниць конкурсу краси «Міс Вінниця». Зібрані кошти спрямують на придбання двох безпілотників для Збройних Сил України.

Так, на аукціон висталено ексклюзивні лоти, зокрема, стікер із автографом Президента України Володимира Зеленського, прапори із підписами головнокомандувача ЗСУ, генерала Валерія Залужного, заступниці Міністра оборони України Ганни Маляр та екс-прем’єр-міністра Великобританії Бориса Джонсона.

Крім того, учасниці конкурсу краси «Міс Вінниця» власноруч виготовили вироби, кошти з продажу яких також поповнять скарбничку ЗСУ.

«Ми ставимо перед собою амбітну ціль – зібрати 800 тисяч гривень. У цьому нам допоможуть волонтери із різних країн. Минулого аукціону, ми також продали прапор із підписом головнокомандувача і за нього були достойні змагання! Сподіваємось, і цього разу виручити за цей лот найбільшу суму! Але й окрім підпису Залужного буде за що поборотися. Багато цікавих речей підготували наші дівчата із конкурсу «Міс Вінниця». Головне для нас- допомогти ЗСУ!», – говорить директор ЗК «Міський Палац мистецтв» Євген Майданник.

Крім того, він повідомив, що дату для проведення проєкту обрали не випадково. Вона є символічною, адже саме 20 квітня – міжнародний день вдячності волонтерам.

Тож, під час заходу буде організована віртуальна зустріч із волонтерами Ізраїлю, Канади, США, Англії, Італії, Грузії.

Організатори проєкту запрошують усіх охочих долучитись до благодійної акції, придбавши квитки на аукціон або здійснивши донат на сайті https://vinnica.internet-bilet.ua/ru/blagodiyniy-proyekt.

Захід відбудеться 20 квітня о 19:00 у ресторані «Мон Блан» (Соборна, 34).

На глядачів чекають виступи зіркових гостей, серед яких Pianoboy та Міла Нітіч, а також вінницьких артистів.

Усі лоти можна переглянути на сайті ЗК «Міський Палац мистецтв» https://zoria.vmr.gov.ua/article/250.

Також завдяки радіо «Місто над Бугом» буде організовано пряму інтернет-трансляцію на сторінках радіо на міського Палацу мистецтв у фейсбук https://www.facebook.com/vinmpm . https://www.facebook.com/radiomistonadbugom.

Довідка: Міжнародний об’єднаний фонд допомоги працює із квітня 2022 року. За цей час закупив та відправив на фронт 28 автомобілів, а також обмундирування, дрони, Starlink, медикаменти та інші предмети першої необхідності.

Попередня публікаціяВінницькі акробатки здобули золото на змаганнях у Лас-Вегасі 
Наступна публікаціяЗнову дощитиме: погода у Вінниці на сьогодні, 18 квітня