У Вінниці напередодні Великодня рятувальники розгорнули свої тематичні навчальні локації в одному із найбільших ТРЦ міста. Поява рятувальників та спецтехніки на території торгового центру відразу ж викликала велику зацікавленість у відвідувачів.

Про це повідомили в ГУ ДСНС у Вінницькій області.

На початку заходу, коли діти та дорослі приєдналися до інтерактивного містечка, надзвичайники провели тематичну вікторину на знання правил безпеки життєдіяльності.

Малеча із задоволенням продемонструвала свою обізнаність, запевнивши, що дотримується чітких дій та правил безпеки у повсякденному житті. Після вікторини усі присутні мали змогу відвідати навчальні локації, де ознайомилися з роботою, водолазів, кінологів, вогнеборців, саперів та психологів, а також навчилися надавати першу домедичну допомогу, завдяки професійним рекомендаціям представників Червоного хреста. До речі, відвідувачі торгового центру вже не вперше зустрічаються із ДСНС-никами, адже такі пізнавальні акції надзвичайники тут проводять традиційно. Все для того, аби містяни мали якомога більше інформації щодо питань безпеки в умовах сьогодення.

«Кожна така зустріч із фахівцями Служби порятунку для відвідувачів ТРЦ є гарним приводом для того, щоб пригадати, а іноді й засвоїти правила та поради, дотримання яких дозволить в майбутньому уникнути біди. Відвідувачі та адміністрація закладу подякували рятувальникам за цікаве та змістовне дозвілля. Найголовніше, що всі, від малого до великого, усвідомили, як важливо бути відповідальними у питаннях безпеки та вкотре переконались, що праця рятувальників є нелегкою та вкрай небезпечною», – зазначили рятувальники.

Попередня публікаціяВінничан попереджають про можливі підтоплення 
Наступна публікаціяМожливі дощі: погода у Вінниці на сьогодні, 17 квітня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я