В середу, 12 квітня, у Вінниці встановили сучасну індикативну станцію моніторингу повітря від компанії Bosch. Ця станція максимально точно вимірює різні показники, серед яких рівень СО у повітрі. Українське представництво Bosch передало застосунок місту на тривале користування.

У департаменті економіки і інвестицій повідомляють, що компактна станція оснащена газоаналізаторами для вимірювання концентрацій основних забруднюючих речовин.

Нову індикативну станцію моніторингу повітря від компанії Bosch будуть тестувати протягом місяця.

“Вдячні компанії Bosch за співпрацю, наші партнери надали нам на тривале використання ще одну індикативну станцію, яка може збирати ряд показників – це низькодисперсний пил до 2,5 та 10 мікрон, чадний газ, діоксид сірки, діоксид вуглецю, озон, температура та відносна вологість повітря, атмосферний тиск. Протягом місяця ми її будемо тестувати на Київській, поруч з референтною станцією, плануємо перевірити показники, а потім перемістимо її в інше місце, де є така потреба”, — розповідає директор департаменту економіки і інвестицій ВМР Максим Мартьянов.

За його словами, в межах Програми державного моніторингу у галузі охорони атмосферного повітря агломерації «Вінниця» на 2021-2025 роки планують розширювати мережу станцій забору повітря. Наразі в місті розгорнуті дві референтні станції на вулицях Київській та Немирівському шосе. А ще є чотири індикативні станції громадського моніторингу EcoCity.

Попередня публікаціяТематичні майстер-класи, артмайстерня, вистава-вернісаж та гаївки. Розклад великодніх заходів у Вінниці
Наступна публікаціяPianoбой та Mila Nitich у Вінниці на благодійному концерті від фіналісток МІС-Вінниця

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я