Волонтери з Вінниці, які постійно їздять на фронт, щоб допомогти солдатам, привезли додому цуценя. Песику приблизно два-три місяці. Військові називали собачку Мі-6. Тепер вона має інше прізвисько і звикає до нового життя.

Про це повідомляє волонтер Володимир Затайдух у інтерв´ю Вінниця Info.

«В моїх батьків довго жила собака, але через старість померла. Вони попросили мене взяти цуценя. Спочатку думали, поїхати у притулок, але потім я запропонував взяти собачку з гарячих точок», – говорить він.

Володимир подзвонив товаришам-військовим. Вони сказали, тварин багато, але майже всі контужені. Є маленька собачка, схожа на вівчарку.

«Мій товариш Віталій Павловський їхав в ту сторону. Військові привезли йому собачку, а він вже передав цуцика нам. Діти назвали її Леді. Вона дуже боїться гучних звуків і навіть шурхотіння. Одразу біжить у підвал, але батьки піклуються, щоб Леді швидше адаптувалась», – говорить Володимир Затайдух.

Незважаючи на страх, Леді з кожним днем стає більш грайлива і серйозніша. Їсть абсолютно усе. Особливо полюбляє гризти кісточки.

Котячу родину з-під Бахмута врятував військовий. Він доглядав кицьку та двох кошенят. Був поранений. Проходив реабілітацію у Хмельницькому. Попросив волонтерів відвезти його назад на позиції, щоб забрати свої підопічних. Кицьку та одне кошеня Віктор Бородін лишив собі, інше забрали працівники міськради. Назвали Бахма. Вона грайлива, розважає держслужбовців. Гуляє кабінетами та навіть сесійною залою. Бахма в них головна. Її всі поважають та охоче підгодовують.

«Це такий символ добра наших військових, символ майбутньої перемоги, така тепер живе у нас тут Бахма. Співробітники приходять під час обідньої перерви, щоб погладити її, потримати на руках та пригостити смаколиком», – говорить завідувачка інформаційним відділом управління організаційно-інформаційної роботи і контролю Хмельницької міської ради Ольга Саліпа.

Попередня публікація«Не в грошах щастя» або «Кохання не купиш за гроші»: у Вінниці стартує новий проєкт
Наступна публікаціяУ Вінниці розпочався новий сезон прокату NextBike

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я