Волонтерка з Вінниччини Анна Карамелька випікає на фронт різноманітні смаколики. Цього разу вона спекла 56 пасок для захисників.

Про це вона повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

100 яєць, 22 кг борошна, 6 літрів молока, 5 кг масла, 2кг родзинок, 13кг цукру, 1,5л олії, а ще коньяк, ванілін, 21 безперервна година праці і безмежна любов з молитвою – волонтерка Анна Карамелька дякує усім, хто перерахував кошти та передав продукти на пасочки для наших захисників.

«Так багато хочеться зробити, написати, висвітлити… Але не вистачає часу, а іноді і сил. Мій сон за тиждень рахується навіть не десятками годин, а просто годинами… І все-одно нічого не встигаю», – написала господиня.

Анна додала, що мова йшла про 56 спечених пасочок, однак відправили  більше, оскільки до справи долучилися жмеринчаночки, зокрема родина Войтенко, яка привезла  2 коробки ще теплих пасочок з печі.

Інша господиня привезла крафіни і котлети нашим захисникам, а Оксана Кудинська – пиріжки.

«У нас є запити на 9 різних напрямків, частину відправляю Новою поштою, а ще частину заберуть рідні наших захисників зі Жмеринки, які заберуть самостійно. Дякую кожному, хто допоміг і просто вірив. Особливо своїй сім’ї і донечці, яка перед тим, як піти до школи сказала мені: «Я тебе люблю! Сподіваюся, ти сьогодні не помреш!», – з посмішкою розповідає втомлена, але щаслива жмеринчанка.

Попередня публікаціяНові послуги: у Вінницьких «Прозорих офісах» можна зареєструвати народження, шлюб та смерть
Наступна публікаціяРемонтні роботи тривають: вінничан попередили про відключення води та світла

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я