У Вінницько-Барській єпархії Православної церкви України поділились розкладом богослужінь у вінницькому кафедральному соборі до 16 квітня.

Про це повідомляється на сайті єпархії.

Завтра, у Велику середу, 12 квітня, о 7:30 розпочнеться служба «часи, зображальні, Літургія Ранішосвячених Дарів». А о 17:00 також відбудеться вечірнє богослужіння.

У Великий четвер, 13 квітня, в день «Спомину Таємної вечері» о 8:00 відбудуться «Часи, зображальні, вечірня з Літургією, чин умовіння ніг», а о 17:00 – «вечірнє богослужіння з читанням 12-ти Страсних Євангелій”».

У Велику п’ятницю, 14 квітня, о 7:00 відбудеться служба «Царські часи», а о 15:00 запланована «Вечірня з чином виносу Плащаниці, рання з чином погребіння Плащаниці». Також в єпархії вказують на «суворий піст» цього дня.

Цієї суботи, 15 квітня, заплановані одразу чотири служби – о 8:00 – «Часи, зображальні, вечірня з Літургією», об 11:00- 21:00 – освячення пасок, о 21:00 – Читання Діянь святих апостолів, а о 23:20 – «Полунощниця».

Зрештою, в неділю, 16 квітня, у свято Світлого Христового Воскресіння – Великодня, о 00:00 розпочнеться Пасхальна рання, Пасхальні часи, Божественна літургія, освячення пасок. Разом з тим, храм буде зачинено о 24 годині та відчинено о 5 ранку у зв’язку з комендантською годиною.

Крім того, о 7:00 – відбудуться “Пасхальні часи, Божественна літургія” та освячення пасок. А о 16:00 розпочнеться Пасхальне вечірнє богослужіння.

Нагадаємо, цього року у святкові дні (на період святкування Песаха, Великодня за Григоріанським та Юліанським календарем) комендантську годину на Вінниччині не скасовуватимуть та не змінюватимуть. Як і тепер, вона триватиме з 00:00 до 05:00. Культові споруди у період комендантської години будуть зачинені. Відтак, в обласній військовій адміністрації опублікували обмеження, що діятимуть протягом святкових днів.

Попередня публікаціяВінницькі бабусі виступaтимуть нa змaгaннях з чирлідінгу 
Наступна публікаціяВінницькі комунальники прибирають кладовища напередодні поминальних днів

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я