У Вінниці втілять проект «Алея 12,7». За ним пішохідна набережна річки Південний Буг, довжиною понад 12 кілометрів, повинна розпочинатись від Меморіалу визволення і закінчуватись біля Сабарівської ГЕС. Під зону прогулянки обрали лівий берег річки, йдеться в інтерв’ю Віта ТБ з директором “Агенції просторового розвитку” Максимом Кравчуком.

Під час обговорення проєкту – основним висновком експертів було, значення цієї території для Вінниці.

«Кілька років тому було сформоване загальне бачення. Ми її презентували у форматі виставки. Де було проілюстровано ряд різних окремих під проектів. Тому що, «Алея 12,7» це по суті така загальна ідея, яка об’єднує велику кількість більш дрібних проектів», – розповів директор “Агенції просторового розвитку” Максим Кравчук.

За його словами, вздовж обраної зони є 13 цільних видів флори й фауни, які потрібно зберегти. Тому є дві основні пропозиції, як ця алея виглядатиме – або максимально природно або в поєднанні з рекреаційними зонами. Фахівці ще доопрацьовуватимуть певні відкриті питання, які можливо з’ясувати лише в літній період.

Загалом проєкт вбачає будівництво пішохідних містків, що з’єднуватимуть береги Бугу, благоустрій територій навколо водойми, створення пляжів та причалів і не тільки.

Детальніше про проект можна дізнатись з дослідження опублікованого на сайті urbancurators.com.ua.

 

Попередня публікаціяУ Вінниці молодь запрошують на екологічні ініціативи
Наступна публікаціяУ Вінниці відбудеться благодійний концерт до Дня народження рок-н-ролу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я