У межах двох проєктів «Безкоштовна стерилізація кішок і котів на території Вінницької МТГ» стерилізували та вакцинували 243 безпритульні тварини. До кінця 2023 року планується стерилізувати 1240 кішок та котів.

Про це повідомляє заступник міського голови Андрій Очеретний.

Це проєкти-переможці 2020 та 2021 років у рамках «Бюджету громадських ініціатив» (БГІ) Вінницької міської територіальної громади.

Зазначено, що цього року на Вінниччині планують реалізувати 12 проєктів БГІ. Наразі п’ять з них на стадії підготовки проєктно-кошторисної документації. Це сфери освіти, охорони здоров’я та культури. По інших проєктах стосовно покращення благоустрою територій вже проведені процедури закупівлі та укладені відповідні договори на виконання робіт.

Нагадаємо, наприкінці січня 2023 року повідомлялося, , що у Вінниці в рамках «Бюджету громадських ініціатив» цього року реалізують десять проєктів. Так, більшість проєктів пов’язані з покращенням благоустрою в місті та на приєднаних територіях. Крім цього, є три проєкти, які стосуються безпосередньо освіти, та по одному – медицини та культури.

Попередня публікаціяПоліцейська з Вінниччини допомагає розміновувати деокуповані території
Наступна публікаціяКонцерт та аукціон: у Вінниці організують захід з нагоди Всесвітнього дня рок-н-ролу

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я