ГО Вінницький КВН, ЗК «Міський Палац мистецтв» разом із департаментом культури Вінницької міської ради ініціювали незвичайний захід – гуморину, яка зібрала на одному майданчику не тільки команди вінницьких ліцеїстів, а й студентів із Харкова.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У дотепності змагалися вінницькі ліцеїсти з команд «На Районє» (ліцей № 35), «ПростоТех» (Вінницький технічний ліцей), «Бродвей» (ліцей № 17) та харківські студенти з команд «Батько Наш Бандера», «Зроблено в Україні», «Рекси».

Змагання проходили в формі гумористичних сценок, конкурсів, імпровізаційних виступів, під час яких учасники виборювали звання кращих жартівників.

Редактори туру Станіслав Лабунін та Олександр Ходзинський, зуміли підготувати дебютні команди техліцею та ліцею № 17, які вразити глядачів своїм кмітливим гумором та неповторними виступами.

«Для усіх учасників гуморина стала чудовим досвідом та можливістю показати свої таланти та здібності у гумористичному жанрі. Ця подія не тільки зблизила молодь, а й показала, що гумор – це те, що об’єднує нас усіх, незалежно від віку, професії та місця проживання», – говорить голова ГО Вінницький КВН Олександр Шемет.

Організатори та команди висловили також подяку Збройним Силам України за можливість творчої самореалізації та збагачення мистецького середовища.

На завершення дійства на всіх учасників гуморини чекав невеличкий концерт у супроводі музичного дуету з Мелітополя «Чорний лебідь» та вінницького контрабасиста Олександра Веретельника.

Зазначимо, що традиційно фінальні ігри пройдуть на призи Вінницького міського голови.

Попередня публікаціяНа Великдень на Вінниччині комендантську годину не скасовуватимуть
Наступна публікаціяІТішник з Вінниці Артур Кюльян створив власний штучний інтелект 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я