У Вінниці працівники Державної служби України з надзвичайних ситуацій провели інструктаж та тренування представників духовенства Православної церкви України на базі Храму Св. Архістратига Божого Михаїла.

Про це повідомляє Головне управління ДСНС України у Вінницькій області.

Під час навчань силами другої та п’ятої державних пожежно-рятувальних частин ДПРЗ-1 було ліквідовано умовну пожежу.

«До всього потрібно бути готовими. Ми завжди проводимо бесіди з людьми в храмі, особливо з тими, хто допомагає церкві доглядати за свічками, за підсвічниками. Тому що це не тільки на Великдень ми маємо справу з відкритим вогнем, в нас кожного дня в церкві запалюють свічки. Все буде добре з Божою поміччю, із вашими і нашими зусиллями», – повідомив Протоієрей Вінницької-Тульчинської єпархії ПЦУ Микола Мельник.

Священнослужителі мали можливість на практиці перевірити свої навички користування первинними засобами пожежогасіння.

Для розповсюдження серед парафіян рятувальники вручили настоятелям храмів тематичну поліграфічну продукцію, зокрема і пам’ятки з правилами пожежної безпеки.

«На території церков дуже важливо, щоб були пожежні гідранти, пожежні крани до яких можна було б підключитися або навіть водойми. Тому що коли пожежний автомобіль приїжджає на виклик, а як правило на такі об’єкти приїжджає не один автомобіль, необхідна можливість подавати воду безперервно», – розповів начальник караулу ДПРЧ-5 Євгеній Драчук.

Попередня публікаціяУ Вінниці відбувся конкурс перукарської майстерності
Наступна публікаціяЗ часу війни до Вінниці релокувалися вже 287 підприємств 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я