Прикордонники, захищаючи свою землю у кривавій боротьбі з ворогом, стали воїнами зі сталевим характером – незламними та сильними духом. Разом з тим, наші захисники – люди з великим серцем, які завжди зберігають людяність та проявляють милосердя, рятуючи тварин, які опинилися на лінії вогню. На околиці Бахмута прикордонники знайшли коня, якого залишили  у загоні власники. Як з’ясувалося згодом, господарі тварини евакуювались. Спершу тварина боялася людей, а нині звикла і радо приймає від воїнів гостинці.

Милі кадри показали на You Tube-каналі  Державної прикордонної служби України.

«Це дівчинка і звуть її Голубка, – каже прикордонник Олег, – ми час від часу навідуємося до неї та підгодовуємо її».

Під час обстрілів шляхетна Голубка отримала поранення від ворожих снарядів, але на щастя рани вже самотужки загоюються. Через постійні обстріли окупантів, вивезти тварину поки неможливо. Нею також опікується місцевий житель, який живе неподалік.

«Дуже за неї хвилююся, бо люблю коней. Інколи здається, що вона вже звикла до вибухів, що тут лунають цілодобово. І хоча в її очах біль, сум та страх, вона з радістю зустрічає хлопців. По можливості ми намагаємося приносити їй різні смаколики – яблука, печиво, хліб, і точно знаємо за що воюємо і кого захищаємо, перемога – на нашому боці! Бо добро завжди перемагає зло, навіть якщо на це потрібен час», – розповідає Олег.

На кадрах воїн мило називає тварину різними лагідними словами, як-от муронька, кицюня, хороша дівчинка та розумниця.

Попередня публікаціяПаляниця буде: Вінниччина – у лідерах у проведенні весняної посівної кампанії 
Наступна публікаціяВінницю накрили дощі: погода на сьогодні, 3 квітня 

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я