День сприятливий для будь-яких переговорів. Тож кому у цей день варто обговорити з діловим партнером професійні починання чи ділові угоди, а кому необхідно вирішити із своєю другою половинкою накопичені проблеми.

Астрологічний прогноз від meteoprolog. com розкаже, що підготували  зірки всім представникам зодіакального кола на четвер.

Овен

Ви можете позбутися тривалої хвороби. Ті, хто вкладає свої гроші у фондовий ринок, сьогодні можуть зазнати збитків. Вам потрібно бути уважним та пильним щодо своїх інвестицій. Слідкуйте за тим, що ви говорите, коли знаходитесь у групі. Вас можуть жорстко розкритикувати за імпульсні зауваження. Романтика затьмарить ваш розум, коли ви зустрінете свою кохану.

Телець

Сьогодні ви можете зіткнутися з проблемами, пов’язаними з грошима, і попросити поради у свого батька або людини, якою ви цінуєте. Ваші друзі можуть підвести вас у той момент, коли ви найбільше їх потребуєте. Ви повинні передати своє повідомлення коханій, оскільки завтра може бути дуже пізно. Не беріть на себе жодних зобов’язань, якщо ви не впевнені, що виконаєте їх.

Близнюки

Ваш рівень енергії буде високим, і ви повинні використовувати його для виконання незакінчених завдань. Через розташування Місяця ваші гроші можуть бути витрачені на непотрібні речі. На вас чекають несподівані подарунки від близьких та друзів. Сьогодні буде чудовий день на роботі. Хтось із близьких людей попросить вас провести з ним час, але через брак часу ви не зможете виконати його бажання.

Рак

Сприятливий день, коли ви зможете знайти полегшення від тривалої хвороби. У фінансовому плані ви залишитеся сильними. Завдяки сприятливому розташуванню планет сьогодні ви зіткнетеся з численними можливостями заробити гроші. Ви діятимете як миротворець у сім’ї. Дослухайтеся до проблем кожного, щоб тримати ситуацію під контролем.

Лев

Подумайте двічі, перш ніж говорити. Неусвідомлено ваші погляди можуть зачепити чиїсь почуття. Нові джерела доходу генеруватимуться через людей, яких ви знаєте. Останнім часом ваше особисте життя було в центрі вашої уваги, але сьогодні ви зосередитеся на соціальній роботі – благодійності та допомоги тим, хто звертається до вас із проблемою.

Діва

Ваша найзаповітніша мрія здійсниться. Але тримайте своє хвилювання під контролем, оскільки надто багато щастя може спричинити деякі проблеми. Сьогодні ви можете отримати гроші з невідомого джерела, що вирішить багато ваших фінансових проблем. Слід підібрати проекти, які б принесли благополуччя всій родині. Хороше повідомлення від вашого коханого підніме ваш моральний дух сьогодні. Подорож, здійснена для покращення кар’єрних перспектив, може матеріалізуватися.

Терези

Ваш імпульсивний характер може спричинити серйозні проблеми зі здоров’ям. Сьогодні вам слід зосередитися на питаннях, пов’язаних із землею, нерухомістю чи культурними проектами. Заохочуйте здорові стосунки зі своїми дітьми. Залишіть минуле позаду і з нетерпінням чекайте на яскраві та щасливі часи. Ваші зусилля виявляться плідними. У вас будуть серйозні проблеми з коханою людиною, якщо ви диктуватимете їй, що робити.

Скорпіон

Тримайте руйнівні емоції та імпульси під контролем. Ваше ортодоксальне мислення та старі ідеї заважають вашому прогресу – гальмують розвиток та створюють бар’єри для подальшого просування. Це ідеальний день, щоб привернути увагу інших, не докладаючи особливих зусиль з вашого боку. Напруженість на роботі, як і раніше, затуманює ваш розум, не залишаючи часу для сім’ї та друзів.

Стрілець

Проведіть час зі своїми дітьми, щоб позбутися стресу. Ваші гроші працюють на вас тільки тоді, коли ви зупиняєте себе від марнотрацтв, і сьогодні ви можете добре це зрозуміти. Ваше домашнє життя постраждає, якщо ви проводитимете додатковий час в офісі. День виглядає дуже спокійним у контексті роботи. Сьогодні ви повинні намагатися виконати свої завдання вчасно.

Козеріг

Страх спілкування може вас нервувати. Заохочуйте свою самооцінку, щоб виправити це. Ті, хто пов’язаний із молочною промисловістю, швидше за все, сьогодні отримають фінансову вигоду. Ви знайдете друзів, які вас підтримають, але будьте обережні у своїх словах. Ви повинні поводитися відповідно до обставин в офісі сьогодні. Будь-які непотрібні слова, сказані вами, можуть викликати неприємності.

Водолій

Фінансові проблеми будуть полегшені із допомогою друзів. Програма подорожі, складена заздалегідь, може бути відкладена через проблеми зі здоров’ям у сім’ї. День казковий з погляду вашого особистого життя. Ваші колеги зрозуміють вас сьогодні краще, ніж будь-коли. Ваш вільний час сьогодні буде витрачено марно через якусь непотрібну роботу.

Риби

Усміхайтеся, адже це найкращі ліки від усіх ваших проблем. Сьогоднішня формула успіху полягає в тому, щоб довіряти свої гроші порадам людей, які мають інноваційний підхід і багатий досвід. Ваш екстравагантний спосіб життя може спричинити напруженість у сім’ї, тому уникайте цього по можливості. Будьте чесними і точними у своєму підході — ваша рішучість буде помічена, як і ваші навички.

Попередня публікаціяУ Вінниці буде ясно: погода на сьогодні, 30 березня 
Наступна публікаціяГурт «EPOLETS» розпочинає благодійний тур містами України

ПРОКОМЕНТУВАТИ

Введіть текст коментаря!
Введіть своє ім'я